Hozzászólások száma: 122
Ugrás a hírhez Oldalszám: 7
Témakörök > Hírek fórumai > Csogu etikán!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Csumi 2007.03.15. 20:11:39 / # 11797
avatar
"Igaz amikor voltál nem a kollegáid vedelmében cselekedtél,ha jól emlékszünk.Bár fogalmad sem volt erröl" Ezt meg nem is értem...Gondolod tudathasadásom volt? A kollegáim ellen léptem fel szerinted, és még csak nem is tudtam róla? :-))) Azért ezt gondold át mégegyszer... (Vagy kérdezz meg olyat, aki akkortájt volt berendelve, hogy ki milyen "párti" volt..)
Csumi 2007.03.15. 20:06:05 / # 11795
avatar
"ha jól emlékszünk" Mi ez a királyi többes? Csak a magad nevében ! Ok? Abszolút nem bánom, azt meg, hogy mit miért, és hogy tettem, hagy tudjam jobban mint Te....De mint már sok éve nem etikás is csak azt tudom mondani, amit már leírtam....

Wolf 2007.03.15. 18:25:46 / # 11796
avatar
Csumi.Bravo Te még mindig azt bánod,hogy nem vagy etikás.Igaz amikor voltál nem a kollegáid vedelmében cselekedtél,ha jól emlékszünk.Bár fogalmad sem volt erröl de ez akkor nem számitott csak ne keljen tagdijat fizetni.

Csumi 2007.03.10. 18:09:56 / # 11794
avatar
Ne haragudj! De érted is amit írsz? Az volt a bűne ,hogy leverte az etikást? Döbbenet.. Mondjuk Te vagy az etikás, vagy az időmérő.. Melyik címre mész mérni? Arra amit a feldobott időintervallumban el is érsz... ...és miután az időmérő, és etikás is dolgozni, pénzt kersni jön ki, valószínűleg ha időben eléri a címet, Ő is nyom rá: Felháborító nem igaz? Leverték, tehát "felszabadult", elmegy, és mér. Mert Ő odaér, és kíváncsi, hogy vajon a kollega odaér-e?...nameg mert ez a dolga.. Ha a lollega nem ér oda időben, kotorászott a zsebében, és mindazokéban, akik esetleg nem nyomtak, mert ennyi idővel nem értek volna oda. Ő bevállalta, és mikor rájött, hogy gáz van, mert mérik ,és ebből dőlés lesz, nem visszaadta, vagy beszólt, hogy mégsem arra megyek, hanem lefalcolt arra, ahol nem várta etikás.. De nem hinném, hogy ez ügyben még egy szót is írnék, nem akarom 10X ismételni magam... Szerinted a kollegának volt igaza, az etikásnak meg az apja f@sza... Mondjuk megértem, hogy nem szereted Őket (nem is kell) volt bajod velük elég...( a belédszorult némi csibészség miatt..DDD)
öreg 2007.03.10. 17:22:23 / # 11793
avatar
Világíts rá.
Kovács Zoltán 2007.03.10. 17:18:12 / # 11792
avatar
A válasznak megint nem láttad, láttátok meg azt a részét, ami a kollégák javát szolgálhatná!
Kovács Zoltán 2007.03.10. 17:15:57 / # 11791
avatar
A kolléga senki zsebében nem kotorászott. Szabályosan felvett egy címet, nem káposztásról indult neki, hanem a megfelelő irányból. A bűne az, hogy leverte az etikást! Ennyi, és nem több! Ha Főtaxi nem tud autót küldeni a kedvesnek, akkor hív egy másik céget. Így szép lassan esetleg eljutott volna a Rádióhoz is, és akkor esetleg én is nyomtam volna a címre, tehát azzal hogy jelentkezett a címre az én zsebembe is kotorászott. EZ EGY IGEN NAGY BADARSÁG!
Kovács Zoltán 2007.03.10. 17:10:08 / # 11790
avatar
Senkinek sem szeretnék tippeket adni, de a Pásztor Gábornak egyszer régen volt erre egy nagyon frappáns megoldása. Akkor amire alkalmazta, abban nem volt igaza, de ettöl még lehetne alkalmazni. Majd négyszemközt elmondom Neked. Vannak itt olyanok akik csak csendben olvasgatnak, de nincs annyi eszük mint a PG-nek, de azért az ötletet alkalmaznák szívesen.
Csumi 2007.03.10. 17:03:41 / # 11789
avatar
"Az etikai bizotságoknak is meg lehet a feladatuk, de olyan szankciót nem áll jogukban hozni, ami bárkit is anyagilag hátrányosan érint." Jaa...csak a "némi csibészséggel" megáldott kollegának van joga a többiek zsebében kotorászni...
törölt felh. 2007.03.10. 13:57:53 / # 11788
avatar
Gagyás Lodít a mindenit te aztán kemény legény vagy. Találkoz már egyszer a Csoguval mert amiket róla írsz annak éppen az ellenkezője az igaz. Taxizik ő is mint mindenki más az utcán és csapkodja a kormányt ha leverik egy címről. Ő is fizet a Főnek igaz nem annyit mint mi de még te dolgozol az ellenőrök addig az utcán állnak és fogják nekünk az utasokat,hétvégén éjszaka amikkor pörögne a bolt. Telefonon hívják a jó fuvarokért ez jó kár,hogy olyan sokszor ki van kapcsolva. Előbb tájékozodj mielőtt valakiről ítéletet hoznál.

Kovács Zoltán 2007.03.10. 13:38:09 / # 11787
avatar
Valamit félre értettetek! A Ti példátok alapján a zárak a szabályok, amelyeket nem szabad áthágni. Ha valaki ezt áthágja, azt meg kell büntetni! Ez sajnos, vagy szerencsére nem lehet a ház tulajdonosa! Remélem azárt ez egyértelmű! Az etikai bizotságoknak is meg lehet a feladatuk, de olyan szankciót nem áll jogukban hozni, ami bárkit is anyagilag hátrányosan érint. Tudom sokan odáig vannak a büntetés megváltásáért, én ezt is ellenzem, de ám legyen. Aki hibázik az válthassa meg, a megváltást fizesse be egy központi számlára, és ezt a pénzt - itt jöhetnek az etikások - minden hónapban osszák szét az arra rászoruló kollégák között. Ebben például igen fontos szerepük lehetne.
csogu 2007.03.10. 13:33:26 / # 11786
Hallooooooo, szándékosan nem akarod megérteni, hogy ÉN előtte 2 héttel voltam bent? Én azon a napon nem voltam bent!!! Mai napig nem tudom pontosan, hogy mi történt...de nem is biztos hogy rám tartozik!!!
GyagyásTódi 2007.03.10. 13:30:36 / # 11785
avatar
Na persze,pont akkor legyél ott,amikorra megrendezte a műsort!Valóban nem egy vonaton utazunk,neked ingyenjegyed van,én nagyon sokat fizetek ezért a cirkuszért-ráadásul egy bohóc vezeti a mozdonyt.
csogu 2007.03.10. 13:23:38 / # 11784
Várj, te rossz sínen vagy, mi nem egy vonaton utazunk. Én annál a balhénál nem voltam bent, én előtte 2 héttel voltam bent. Lajos, mint írtam a cikkbe is, és engedd meg, hogy itt idézem magam: [b][i]Nálam az, ha valaki a képességéhez képest a maximumon teljesít, és ha még ez kicsit kevesebb is mint egy másik ember teljesítménye, akkor is többet számít, mint egy „zseni” villongása.
GyagyásTódi 2007.03.10. 13:22:42 / # 11783
avatar
Már régen is számoltak:1014-Ricsi!!!
coffos 2007.03.10. 13:16:30 / # 11782
avatar
Persze hogy nem hibáztál ! Nem is mondtam én ilyet. Csak azért ez is benne van a pakliban. Tudod sokan másként viselkednek a "kamera előtt" Csakhogy hízzon a májad : a Hallótaxival már számolnak !
GyagyásTódi 2007.03.10. 13:07:52 / # 11781
avatar
Ricsi,ennél a cégnél minden elképzelhető!Nehogymár egy Dudást azért kirúgjon a Miklós,mert nem ért egyet a hülyeségével!!!A Lajos kb. a mellényzsebében elbújhat mind szakmailag-emberileg.Főleg emberileg.Főleg szakmailag.NEM ÉRTÜNK EGYET!
csogu 2007.03.10. 13:00:43 / # 11780
Jajj de jó, hogy ezt felhoztad!!! Ezen gondolkodtam hajnalban. Vagyis a válaszon, mert már valaki megpendítette ezt a kérdést, de akkor nem reagáltam rá, mert valami miatt másik beírásra koncentráltam. Coffos, tényleg azt hiszed, hogy miattam másként viselkedtek? Miattam ennyire megjátszották magukat, hogy én ilyen fals képet kapjak? Coffos, ez lenne a legnagyobb elismerés a hallotaxi.hu-nak!!! Nem? Coffos, ha esetleg, tételezzük fel (bár ez is nehéz), akkor hibáztam? Én ezt vállaltam, hogy azt írom meg, amit tapasztalok, és ettől nem tértem el. Arról nem beszélve, hogy voltak ott olyan spontán dolgok, amikre a reagálás is spontán volt, és az is tetszett. Vagy esetleg még azt is tételezzük fel, hogy a berendeltek is be voltak avatva? De szép lenne:-)))))) Coffos, ha minden energiánkat ebbe a lapba fektetnénk, ha mindent el is követnénk, erre 20 év múlva sem lehet esélyünk, nem hogy most, 17 hónaposan. Egyetértünk?
coffos 2007.03.10. 12:54:48 / # 11779
avatar
Nézd, ha ezt láttad,akkor ezt kell megírni....ez tiszta sor.De. Emléxel arra általános iskolás korodból amikor jött a tanfelügyelő ? Szépen ki kellett takarítani, feldíszíteni a tantermet, majd olyan tanulót kihívni a táblához, aki betéve tudja az anyagot.... Ilyen érzések kavarogtak bennem a cikk olvasása után....
csogu 2007.03.10. 12:48:40 / # 11778
Mert kurvára nem volt kedvem megírni ezt a cikket, és csak azért írtam meg, hogy ne legyen az, hogy szószegő vagyok. Hiszen megígértem magamnak (és még pár TAXISNAK), hogy bemegyek és ami ott történik, azt megírom. Én arra számítottam, hogy majd a sok rosszat simítanom kell pár felerősített jóval, de még akkor is elég odabaszós cikk lesz. Erre bazz bemegyek és minden úgy zajlik, ahogy annak zajlania kell. Most mondd meg, mi a genyót lehetett tenni? Hazudnom kellett volna? Ezt nem vagytok hajlandóak megérteni...
Oldalszám: 7