Hozzászólások száma: 35696
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1785
Témakörök > Droszt Híradó > Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bao 2008.10.16. 12:09:27 / # 228230
avatar
Ez a baj ezekkel a neduggi féle férgekkel,azt próbálják beadni,hogy minden törvényes,korrekt,szép és jó. Mi meg persze az ellenkezője. :(
csogu 2008.10.16. 11:57:16 / # 228228
Ha ilyen véleményed van, akkor azt nyugodtan hangoztasd csak:-) Most meg menj csorgatni a nyálad:-)
Rocktaxi 2008.10.16. 11:28:17 / # 228227
Nem kíváncsi senki a véleményemre, de: Ez így korrekt!! :-)

csogu 2008.10.16. 10:43:12 / # 228229
Megmondom őszintén, hogy úgy kezd kirajzolódni bennem egy számomra eddig idegen álláspont. Ha ma lenne a szavazás, akkor mennék és (sosem hittem volna) a kisebbik rosszra szavaznék. Azért a kisebbik rossz, mert (tudom hihetetlen), de elég széles ismeretségi köröm van és amikor 1998-2002 között a FIDESZ volt hatalmon volt egy elhíresült cég, akinek az egyik főembere nekem (fogalmazzunk így) régebbről elég jó ismerősöm. ...így első kézből informálódhattam. Nem hinném, hogy baromi nagy változáson mentek volna keresztül, így róluk is megvan a véleményem, de lassan be kell látni? Ennek a kormánynak tényleg mennie kell. Azért a mondatodért nem, hogy: "Akár az ördöggel is cimborálnék..." Erről nekem egy másik választás jut eszembe, és az egyik haverom mondata: SZDSZ-es vagyok, így Demszkyre kellene szavaznom, de én mégis Tarlósra fogok, mert Demszky helyett még az ördög is jobb lenne. Igaza volt, mint így utóbb (4-es metró és sorolhatnám) kiderült. Hogy végül is, mire eljön 2010, mi lesz a véleményem, megyek-e majd szavazni, és ha igen, akkor hova...még képlékeny (inkább az ebben is, hogy megyek-e), de mondom, ha ma lenne a szavazás, akkor most öltözködnék és mennék...addig meg csak reménykedem, hogy valahonnan feláll egy új párt, új ígéretekkel, új emberekkel, akikre tényleg bízva és őszintén szavazhat az ember.
turul 2008.10.16. 09:51:05 / # 228226
Kormányt buktatni az utcán büncselekmény? Népet nyomorra ítélni az bűncselekmény? Választást csalni hazugsággal az bűncselekmény? Hazudni reggel,este minden hullámhosszon az büncselekmény? Trükkök százaival manipulálni az büncselekmény? Szemeket kilőni,csak úgy találomra az vajon mi? Hagyjuk uram.Ön kissé dezinformált. http://www.youtube.com/watch?v=18NurYweQSo
Neduddgi 2008.10.16. 09:29:16 / # 228225
avatar
Ha így van, akkor elnézést a feltételezésért! De tudod láttam én már karón varjút, vagyis sok diszpécsert hallgattam már életemben.:-) A felsorolásodhoz, meg csak azt fűzném hozzá, hogy a rendőr is én vagyok, a tévé székház az enyém is, és hogy az akkori eseményeket ki hogy látta, értelmezte, ki mit tekint ténynek, az nagyon szubjektív. Szerintem, a demokratikus hatalomváltásnak választásokon kell eldőlnie. Minden gazdasági jellegű követelést támogatni tudok. Bármilyen kézzelfogható, megvalósítható, ellenőrizhető követelésért utcára menni, jogos. Követelni a kormánytól, a kormányfőtől konkrét dolgokat helyénvaló. Egy kormányfőtől azt követelni hogy mondjon le, botorság. Ha a parlamenti matematika rákényszeríti le fog mondani, ha nem, akkor nem. Orbán Viktor két évig kormányzott kisebbségből. Senkinek nem volt kifogása ellene. Talán emlékeztek a trükkre a két éves költségvetéssel. Hú milyen felháborodás lenne most belőle:-) És a végére, hogy értsd mi a baj: A demokratikus kormányt az utcán erőszakkal próbálni megbuktatni bűncselekmény. Mindnyájunk ellen, a demokrácia ellen elkövetett bűncselekmény!
bemondó 2008.10.16. 09:13:47 / # 228224
avatar
Ezt a címfelvétel dolgot meg nem is tudom értelmezni...:(((
bemondó 2008.10.16. 09:05:41 / # 228223
avatar
Az ördög a hatalomban van. 2002 óta. 2006-ban többezer ember békés ünnepét "rontották" el a a hatalom terminátorai, akik válogatás nélkül ütöttek-vertek embereket, nőket, gyerekeket, időseket, de ami a legfontosabb: ÁRTATLANOKAT!!!. A maguk szórakoztatására, görényi tábornok parancsára, demszky úr és seggnyalói vastapsa közepette! Vagy Te másképp emlékszel?? Bocsássunk meg ezeknek? Tegyük meg nem történtté? Mi kell még, hogy felnyíljon a szemetek? Amikor gumilövedékkel szemen lőttek valakit, Téged is eltaláltak, amikor viperával szétvertek valakit, Rajtad is végighúztak, arcul köpték a demokráciát, és mindent, amit ez a törékeny demokrácia képvisel. És akkor jössz Torgyánnal? Nem Orbán Viktorról, nem a Jobbikról vagy a Gárdáról szól a történet, hanem a Te rózsaszín kis popsidról és mindannyiunkéról! Érted, Értetek, Mindannyiunkért odaállunk! Neked nem kell... Majd az ünnepi rántott hús után megnézed a tévében.... Úgyis közvetítik... PS: Soha nem volt az arcom előtt sál. Viszont néhány rendőrségi fogda előttem van bizonyos futballmérkőzések kapcsán. Tudod, a futballhuligánok, akik a tévészékháznál is.... http://www.indavideo.hu/video/Okt23_T_E_N_Y_E_K
Neduddgi 2008.10.16. 08:26:00 / # 228222
avatar
Köszönjük! Nagyon szívhez szóló volt:-) Most röhögve várom, hogy a Csogu mit reagál, elvégre te mégsem a Bao vagy, és szeretne címet felvenni még életében:-) Köszönjük, az őszinteséget is. Köszönjük, hogy újra, és újra megerősítetek bennünket abban, hogy bármilyen szar is a helyzet, nem hibáztunk, és nem fogunk hibázni a következő választáson sem, amikor bárkire szavazunk, csak a jobboldalra nem. Azért a mondatodért nem, hogy: "Akár az ördöggel is cimborálnék..." Hát nem. Az ördögöt nem szeretnénk a hatalom közelébe látni. Mi, nem elvakult egyszerű, de jó memóriájú emberek, sosem bocsájtjuk meg Orbán Viktornak, Torgyán Józsefet, és Csurka Istvánt! És sosem bocsájtanánk meg magunknak, a jobbikot, és a magyargárdát! Az én szavazatommal ezek az emberek nem fognak a hatalom előszobájában tobzódni! És legutoljára, még megjegyezném. Aki egy békés tüntetésre készül, az nem úgy áll hozzá, hogy: kockára tenni indul a testi éppségét,netán az életét. Aki békés tüntetésre készül, az a nyakába veszi a gyerekét, visz egy lobogót, és békésen tüntet. Ti nem erre készültök. Persze, ha majd megint baj lesz, és érzitek, hogy a békés többség, megint morogva elfordul, akkor ki fog derülni, hogy aljas kommcsi provokátorok voltak nem ti. Igaz, azért zászló helyett te is sálat viszel gondolom, hogy az arcod elé tekerhesd, ne lássuk a tévében, hogy te milyen hős vagy. Mégegyszer, köszönöm minden józan ember nevében, hogy megint időben figyelmeztettél.
bemondó 2008.10.16. 07:38:28 / # 228216
avatar
Szerintem "most kell odaállni, most amíg még lehet..." Számomra nem titokszó a Fidesz, a Jobbik, a Gárda. Akár az ördöggel is cimborálnék, hogy ezek eltűnjenek. Látta mindenki gyurcsány elmebeteg ferenc parlamenti megnyilvánulását a vonatszerencsétlenség kapcsán. Ennek az embernek és környezetének pusztulnia kell a közéletből. Én ott leszek 23.-án a Deák téren, És bízom benne, hogy sokszázezren vagyunk így. Ez NEM MEHET ÍGY TOVÁBB!!! Most mindenkinek le kell tennie a voksát. Vagy ide, vagy oda. Nincs középút, nincs más választás. Nem sunyizunk, hogy én ezt sem szeretem, meg az sem jó, és inkább elmegyünk a családdal hétvégére sógorékhoz vidékre, aztán a sok hülye tombolja ki magát, oszt majd lesz valahogy.... Mert AZOK az emberek, akik kockára teszik testi épségüket.../netalántán/ életüket azért, hogy itt valami jobb kezdődjön el, azok megérdemlik, hogy jelenlétünkkel segítsük őket. Nem kell dobálózni molotov koktéllal, utcakővel, kukával meg mittomén mivel, egyszerűen ott kell lenni!!!! Nem kell meghátrálni pár száz megzavarodott rendőrtől, akik már azt sem tudják mi a helyes és mi nem, és legszívesebben velünk együtt üvöltenék, hogy elég.... Én ott leszek...gyertek el Ti is....

baupexim1 2008.10.15. 23:19:58 / # 228215
avatar

baupexim1 2008.10.15. 21:22:19 / # 228214
avatar
Sziasztok Diego : belinkelsz magyar nyekvű cikkeket Izlandról? Köszi
törölt felh. 2008.10.15. 20:18:13 / # 228213
avatar
Szerinted amikor életek mennek százezrével tönkre, és az ország padlón van,még valakit érdekelnek hangfelvételek??
törölt felh. 2008.10.15. 19:12:32 / # 228212
avatar
"éppen 52 éve, a béketürés népe,fellázadt és maga ment sorsának elébe". Akkor rákosinak hivták a diktátort,most gyurcsánynak.Addig játszik ez az örült az emberek egzisztenciájával,és türelmével,mig rossz vége lesz ennek.ceaucescu is ráfázott...
csogu 2008.10.15. 14:06:08 / # 228211

csogu 2008.10.15. 13:34:26 / # 228206
Mindenkit, aki az elmúlt 50 évben ártottak ennek az országnak. MINDENKIT!!
törölt felh. 2008.10.15. 13:32:55 / # 228205
avatar
Azt érdemelné demszkáj.Más:Szerinted nem kéne egyszer azokat felelőségre vonni, akik a rendszerváltás elött tették tönkre gazdaságilag az országot?Vagy akik most az utolsó 6,5 évben??Mindkétszer ugyanazok voltak!És közben ,ők régen a kivételezett elvtársak voltak,most a milliárdos üzletemberek.Minket meg hülyítenek 60éve!
csogu 2008.10.15. 13:19:51 / # 228204
Riksát neki...és ő legyen elől:-)
törölt felh. 2008.10.15. 13:14:15 / # 228203
avatar
Szerintem megtudod,ha elolvasol pár cikket,hogy most mi van Izlandon.Egyébként azt sem értem,hogy az 500 milliárdos metró beruházás eggyik kiagyalójának,akinek tevékeny része van a mai eladósodásban(demszky),miért kell lecserélnie az 5éves audiját ,egy az adófizetőknek 10millióba kerülő hibrid toyotára.Erre van pénz??
csogu 2008.10.15. 13:06:40 / # 228198
...kérdés, mert nem tudom... Mi van akkor, ha nem kegyelmeznek meg nekünk? Svájchoz csapnak minket? Mert akkor lőjetek, ne kegyelmezzetek:-))

Oldalszám: 1785