Hozzászólások száma: 35696
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1785
Témakörök > Droszt Híradó > Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.10.17. 14:31:01 / # 228266
A románok bejelentik, hogy felépítik a világ legnagyobb stadionját. A vállalkozáshoz minden ország segítségét kérik. A felajánlások sorban meg is érkeznek minden országtól, kivéve a magyarokat. Rettentő diplomatikusan felteszik a kérdést: -Hát ti, magyarok, mit adtok? -Miért, a telek nem volt elég???

Joker 2008.10.17. 13:33:09 / # 228274
avatar
Elnézést,Málna mi nem dolgoztunk együtt az LRI minibusznál ?
Bao 2008.10.17. 13:31:57 / # 228273
avatar
Bravó,írogassál még hasonló szépeket...
Bao 2008.10.17. 13:30:08 / # 228272
avatar
Ezek már a végső érveid?? Nagy szavak? Nevetségesség? Ezt fogd már fel,hogy veletek "liberálisokkal" már torkig van mindenki ,leszámítva azt a néhány bűntársad! Titeket aztán komolyan vesznek mi?? 1%!!! Gratulálok! Lesz ez még így se!
turul 2008.10.17. 12:37:12 / # 228271
Szilvásy tájékoztatta Zuschlagot lehallgatásáról - Gyuri elvtárs mikor megy hűvösre? A köztörvényes bűncselekmények sorozatát elkövető Szilvásy elvtárs megsúgta Janinak, hogy az NBH lehallgatja - derült ki Zuschlag János tárgyalásán. Kérdés, a titkosszolgálatot (is) politikai rendőrségként működtető Szilvásy mikor megy börtönbe, hiszen csupán ez a tette sokkal súlyosabb Zuschlag lenyúlósdijánál. Képbe került még Lusztig belügyminisztériumi elvtárs, régi baranyai MSZMP-s és III/I-es, mai MSZP-s politikus, aki mellesleg a piramisjátékos Tribuszerné bűntársa volt a 90-es években, de azt is megúszta. Erről miért hallgatnak?

üvegtigris 2008.10.17. 11:31:53 / # 228270

üvegtigris 2008.10.17. 11:30:52 / # 228269

üvegtigris 2008.10.17. 11:30:08 / # 228268

üvegtigris 2008.10.17. 11:29:07 / # 228265

üvegtigris 2008.10.17. 11:28:10 / # 228256

üvegtigris 2008.10.17. 11:27:27 / # 228255

üvegtigris 2008.10.17. 11:26:01 / # 228254

turul 2008.10.17. 10:26:07 / # 228264
Felhívnám a pártállami diktatúrát építgető MSZP-sek figyelmét arra, hogy az elkúrt évek sikereit ismertető "Eredménykampány"-ból semmiképpen se hiányozzon a legfőbb mottó, miszerint Magyarország újkori történetének leghosszabban regnáló miniszterelnöke egy közveszélyes idióta, aki hazaáruló elvtársainak aktív támogatásával és közreműködésével szisztématikan felszámolta a magyar demokráciát, gazdaságilag és morálisan is tönkretette az országot. A végére pedig írják oda : "Mellesleg hazudtunk reggel, délben meg este, és nem csináltunk semmit. Semmit, amire büszkék lehetnénk ..." Ám kétségtelenül az is "siker", hogy a csókos haverok és a sík idióták még mindig támogatják ezt a dilettáns és velejéig korrupt kormányt. Értelmes, erkölcsileg szilárd ember már aligha. Való igaz, eredménynek éppen ez utóbbi sem utolsó ...

turul 2008.10.17. 10:17:42 / # 228263
Sajnos ma is itt tartunk. Itt tartunk? Igen. A történet idén nyárról és nem 1951 ből. "A feleségemre vártam. Nyári meleg volt, így lehúzott ablakkal beálltam egy árnyékos parkolóba, és szolíd hangerővel a lejátszóba tettem a Kárpátia egyik CD-jét. Kisvártatva egy jól szituáltnak tűnő kertvárosi nyugdíjas lépett hozzám, és berikácsolt a nyitott ablakon : "Ha azonnal nem kapcsolja ki ezt a fasiszta zenét, hívom a rendőrséget !" Hát mit ne mondjak, alaposan meglepődtem. Előszőr szóhoz sem jutottam, talán valami cifrát is akartam mondani, végül csak ennyire futotta : "Tudja mit ? Hívja !" Megrántottam a vállam és dafke feltekertem a hangerőt. Egy darabig értetlenül ácsorgott ( talán tartalmasabb beszélgetésre számított ... ), aztán magában zsörtölődve elódalgott a piac felé. Történhet ebben az országban bármi, kis-Moszkvában az élet változatlan. Töretlenül tombol az agyament gyurcsányizmus." Pedig ez a zsőrtölődő is kénytelen lesz gondolkodni,hogy az idei télen megfagy vagy éhenhal.

málna 2008.10.17. 07:41:31 / # 228262
avatar
Tisztelt jobboldali szimpatizáns topiktársak! Tisztelni és elfogadni a másik ember véleményét nagy erény!Még ha más is,mint a Tiétek!Ez itt egy szabad vélemény nyílvánitásos oldal... Számtalan esetben olvastam többektől(vagy csak egy ember,aki más-más nicknévvel önmagával beszélget),hogy a gazdaság haldoklik,szarban vagyunk.Szerintem olyanról alkossunk véleményt,amihez közünk van.Ugyanis mi,taxisok marhára nem járulunk hozzá.Gondolok itt a minimálbéres vagy kevesebb bejelentésre és az óra törlésére!Ti(vagy Mi,ha így jobban tetszik) nemcsak a baloldali sanyargatás alatt csaltatok adót,ugye?Tettétek ezt 1998 és 2002 között is,ugye?Akkor Nektek nincs is jogalapotok vádaskodni,ugye?! Némi önmérséklet Uraim és gondolkodás!De ha már ez sem megy,akkor jövő hét csütörtökén ki lehet engedni a gőzt,a Magyarság emlékére,szégyenszemre!

Neduddgi 2008.10.17. 07:37:12 / # 228261
avatar
Megdöbbentő, hogy nem érzitek, milyen nevetségesek vagytok. Baonak már próbáltam jelezni, hogy vicces azért a mai Magyarországon, ekkora szavakat használni. Az meg, hogy következetesen, hasonlítjátok a helyzetet, a Rákosi rendszerhez, csak azt mutatja milyen fiatalok, és tanulatlanok vagytok. Bármilyen párhuzam, a valós kommunista diktatúrákkal, abnormális túlzás. Hisz akkor nem benneteket, de még engem is vittek volna recskre, az itteni hozzászólásainkért!!! Szóval, ne várjátok, hogy komolyan vegyen benneteket valaki, amíg, összevissza beszéltek marhaságokat. Viszlát uraim!

Bao 2008.10.17. 06:19:26 / # 228260
avatar
ÍGY KORREKT: Nagyon elszaladt veletek a paci neduggi (szdsz). Ti mindent gyűlöltök,minden ellen áskálódtok ami Magyar! Most pl.: a gusztos(talan) peti Prohászka püspök ellen. Aki meg rávilágít erre pl.:jobbik,az mocskos antiszemita! (eltorzult elméd szerint) Meg kéne tanulnotok viselkedni! Nem visszaélni a Magyarok jóhiszeműségével! Ez Magyarország! Nehogy már az 1%os kis gyűlöletpártod mondja meg mi a helyes!
bemondó 2008.10.17. 05:37:56 / # 228257
avatar
Akkor, a Te gondolatmenetedet továbbszőve, '56 ellenforradalom volt. A csőcselék, a fasiszta reakció tombolása. Ismerem ezeket a 30 éves történelemkönyvekből. Sajna már elfelejtetted, hogy más tankönyvből megy a lecke:( A berlini fal lebontása??? Alkotmányellenes volt, mint ahogy a prágai bársonyos forradalom. 3 millió ember kiment az utcára, és addig nem ment haza, míg a komcsik el nem tűntek. Így ni. A cseh rendőrök karszalagot kötöttek, amivel kinyilvánították szimpátiájukat a tüntetőkkel. Egy csepp vér sem folyt. Itt sem folyna, ha kormány nem akarná. De ők akarják! A káosz, a zavargások őket segítik, és ebben a Magyar Köztársaság rendőrsége abszolút partner. Na nem a kisrendőr, aki legszívesebben szabadságolná megát ilyenkor, de nem lehet, sőt vidékről rendelik fel őket. És mindezt egy célért, a hatalom mindenáron való megtartásáért. Lehet erőszakmentesen kormányt buktatni, csak elég ember kell hozzá, valamint kellő elszántság és kitartás.
törölt felh. 2008.10.17. 03:36:39 / # 228253
avatar
56- ban is hasonló elnyomó rendszer volt,diktatura.De egy ídő után a kritikus tömeg fellázadt,mert elege lett a hazugságokból,rákosiékból.Szerinted a mai állapotokban,ha fletó sokáig fesziti itt a hurt, mi lesz??Az eladósodott 80 ezerből élő rendőr nem fog sokáig miatta harcolni,amikor közben viszi a bank a házát a feje felől.Lámpavason akarnak ezek lógni,vagy már megvan a menekülő utvonaluk...??
törölt felh. 2008.10.17. 02:35:39 / # 228252
avatar
Azért az is elgondolkodtató értelmes emberek számára,hogy a napokban azt láttam,hogy mszp-s aktivisták épp kaparják le az óriás plakátról a nemrég kiragasztott"beindultunk"kampány-plakátot.Ez 2008 Magyarországa...

Oldalszám: 1785