Hozzászólások száma: 35696
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1785
Témakörök > Droszt Híradó > Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2008.10.17. 02:17:37 / # 228251
avatar
Én arra,hogy nem lesz itt totális államcsőd nem vennék mérget.Nem lehet a végtelenségig hitelből finanszírozni egy országot.Ez a kommunizmus idején a kádár rendszerben is megbukott.Ezekkel a hitelekkel csak a hatalmukat hosszabbitják meg pár hónappal fletóék.De ezt egyszer majd kamatostúl vissza kell fizetni ,és az biztos,hogy nekünk ,gyerekeinknek és unokáinknak.Büntetlenül ez az ország rombolás nem mehet sokáig!
törölt felh. 2008.10.17. 02:06:08 / # 228250
avatar
Éjjen a párt,éjjen Neduddgi és bajtársai:D Megcsináltuk!!! Ezt is!!! (sajna nem lesz államcsőd...ehelyett fizethetjük majd ezeket az orbitális köcsönöket is...lesz ismét megszoritás Neduddgi-féle lények örömére)
törölt felh. 2008.10.17. 02:00:38 / # 228249
avatar
Az European Central Bank ma bejelentette,hogy-elsőként az Eu országok között,Izlandot is megelőzve-a Magyar kormány kérésére 5 milliárd eurós(6.75 milliárd dollár)gyorssegélyben részesíti az államcsődbe jutott Magyar Köztársaságot.További kölcsönök felvételéről még folynak a tárgyalások,az IMF(International Monetary Fund)a Magyar Nemzeti Bank,és a Gyurcsány féle magyar kormány között.Ezekhez a tényekhez képest ma újra zuhant a forint a nemzetközi piacon,és a magyar tözsde is 1200 ponttal,ami nem meglepő a tegnapi 2200 pontos tözsdei zuhanás után.

törölt felh. 2008.10.17. 00:56:17 / # 228248
avatar
A ma is mszp-s államtitkár Arató Gergely szerint,chusclag titkárának állításai valótlanok.(ember ilyeneket miért találna ki??)Biztos ez is fideszes ügynökök ténykedése,ugye neddudgi??És akkor csodálkoztok,hogy tele van a töke mindenkinek belőletek!?

törölt felh. 2008.10.17. 00:48:35 / # 228247
avatar
"az a tetü szilvásy"
törölt felh. 2008.10.17. 00:44:39 / # 228246
avatar
Egy kis szösszenet a mai alvilági állam rendszerhez!Lados ferenc, chusclag janos titkára,a másodrendü vádlott a chusclag perben,ma sok mszp-s főmuftira vallott rá.Arató Gergely mszp-s államtitkárra és többek között baja ferencre és a többi maffiózóra.Vallomásából idézet.:"chushlag jani 2006-ban azt mondta,hogy az a teü szilvásy lehallgat minket ,vigyázni kell".No comment neddudgi...

törölt felh. 2008.10.17. 00:25:58 / # 228245
avatar
Szerinted a gyurcsányi rezsimből itt viccből van elegük ember millióknak??Szerinted viccből veretik agyon magukat sokan??Szerinted viccből keresnek 60-70 ezret manapság emberek??Az ötvenes években hasonlókért felhúzták az ávósokat.Miért kell ezt megvárni??Miért nem takarodnak már el ezek a tetü hazudozók??
Neduddgi 2008.10.17. 00:13:09 / # 228244
avatar
Idézet tőled: "[i]Szerintem "most kell odaállni, most amíg még lehet..." Számomra nem titokszó a Fidesz, a Jobbik, a Gárda. Akár az ördöggel is cimborálnék, hogy ezek eltűnjenek. Látta mindenki gyurcsány elmebeteg ferenc parlamenti megnyilvánulását a vonatszerencsétlenség kapcsán. Ennek az embernek és környezetének pusztulnia kell a közéletből. Én ott leszek 23.-án a Deák téren, És bízom benne, hogy sokszázezren vagyunk így. Ez NEM MEHET ÍGY TOVÁBB!!! Most mindenkinek le kell tennie a voksát. Vagy ide, vagy oda. Nincs középút, nincs más választás. Nem sunyizunk, hogy én ezt sem szeretem, meg az sem jó, és inkább elmegyünk a családdal hétvégére sógorékhoz vidékre, aztán a sok hülye tombolja ki magát, oszt majd lesz valahogy.... Mert AZOK az emberek, akik kockára teszik testi épségüket.../netalántán/ életüket azért, hogy itt valami jobb kezdődjön el, azok megérdemlik, hogy jelenlétünkkel segítsük őket. Nem kell dobálózni molotov koktéllal, utcakővel, kukával meg mittomén mivel, egyszerűen ott kell lenni!!!! Nem kell meghátrálni pár száz megzavarodott rendőrtől, akik már azt sem tudják mi a helyes és mi nem, és legszívesebben velünk együtt üvöltenék, hogy elég.... Én ott leszek...gyertek el Ti is....[/i]" Remélem annyira tisztában vagy az alkotmánnyal, hogy tudod: Kormányt buktatni (választásokon kívül) csak a parlamentben lehet alkotmányosan. Tehát, ez a felhívás, erőszakos kormánybuktatásra szólít fel. Ha diktatúra lenne, már sitten lennél érte! :-) Idézet tőled: "Nem biztos, hogy egyetértek a Jobbik finom antiszemitizmusával, a Gárda erődemonstrációival, vagy éppen Orbán Viktor nyeglének látszó magatartásával." Kicsit finoman fogalmaztál!:-) Így korrekt: A jobbik ocsmány antiszemitizmusával, a Gárda riasztó, és ízléstelen erődemonstrációival, vagy éppen Orbán Viktor kétszinű, álszent nyegle magatartásával. Én ezeket a dolgokat fontosabbnak tartom, mint amin ti oly mérhetetlenül fel vagytok háborodva.
Neduddgi 2008.10.17. 00:02:50 / # 228241
avatar
Csoguval értek egyet. Csak én mást látok "kisebbik rossznak" ! És nem hiszek új, normális pártok feltünésében:-(
Neduddgi 2008.10.16. 23:59:50 / # 228243
avatar
Tombolni ti szoktatok! Én még soha nem mentem ki az utcára törni zúzni. Persze tudom, te se:-) De én nem is helyeseltem, nem is neveztem hős hazafinak, forradalmárnak, a későbbi beépített ügynököket, provokátorokat!
Neduddgi 2008.10.16. 23:57:54 / # 228240
avatar
Jajj jajj jajj! Nagyabaj, nagyabaj! :-) Úgy dobálóztok itt a nagy szavakkal, hogy az ember nem hiszi el, hogy itt éltek. Diktatúra! Nyomor! Rémálom! Mindenhol jobb mint itt! Vicc!:-)
baupexim1 2008.10.16. 22:20:21 / # 228239
avatar
SZia Diego Köszönöm!!! Bao : ne idegeskedj...látod,Csogu is megtért:DDD
bemondó 2008.10.16. 19:45:16 / # 228238
avatar
Lécci idézd, hogy én erőszakos kormánydöntögetésről álmodozom... Én a jelenlétet tartom fontosnak, hogy élve demokratikus jogainkal, az utcán adjunk hangot elégedetlenségünknek. Más eszközünk nincs. A szakszervezetek gyengék és széthúzók, a sztrájkok semmilyen eredményre nem vezettek, az országgyűlésről ne is beszéljünk. Engedetlenség, blokád, útlezárás stb. ezek az eszközök maradnak. Nem biztos, hogy egyetértek a Jobbik finom antiszemitizmusával, a Gárda erődemonstrációival, vagy éppen Orbán Viktor nyeglének látszó magatartásával. De egyetértek többmillió magyar véleményével, hogy ezeknek menniük kell. És ezért megyek ki 23.-án, hogy ennek hangot is adjak, mert minél hangosabb a szó, annál magasabbra hallik. /mondjuk ferenc esetében ez nem biztos:(((/ Nincsenek illúzióim, lezajlanak a megemlékezések, beszédek, a tömeg elindul a dolgára, néhányan maradnak, és kezdődik a már megszokott zavargás. És ez így megy két éve, és így lesz addig, amíg.... Még egy dolog: "Orbán Viktor két évig kormányzott kisebbségből. Senkinek nem volt kifogása ellene." HÁT EZ AZ!!!!!!!
Bao 2008.10.16. 19:42:58 / # 228237
avatar
Nagyszájú egy százalékos!!! :( A következő kormánynak változtatnia kell a média helyzeten!
Bao 2008.10.16. 19:41:39 / # 228236
avatar
Már mindenkinek elege van belőletek neduggi! Nem érzed,hogy eleget tomboltatok már? Kezdődött 1919 ben,akkor hál'istennek hamar megkaptátok a jutalmatok és utána 1945-től 4 év kihagyásával egészen idáig. :(

attus 2008.10.16. 17:20:10 / # 228235
avatar
Ezután a beírás után, ha mégegszer beírod, hogy pártsemleges vagy kiröhöglek, de nagyon!!!
törölt felh. 2008.10.16. 16:35:03 / # 228231
avatar
Az örült diktátorokat,mint pl.:sz. husszein,milosevic,ceaucescu sehol sem tudták békés modón megdönteni.Ne legyen igazam,de szerintem gyurcsányt sem lehet...
törölt felh. 2008.10.16. 16:18:29 / # 228234
avatar
Több helyen olvastam pl.www.althir.org
törölt felh. 2008.10.16. 16:12:59 / # 228233
avatar
Neddudgi te ugy látszik,hogy még mindig nem értetted meg,hogy gyurcsányék TÖNKRE TETTÉK az országot.És ez már a te börödre is megy!És ne legyen kétséged,ha itt össze dől minden,gyurcsányék lesznek az elsők akik lelépnek innen és sz@rnak rád.És,ha már a demokráciáról hadovázol,az milyen demokrácia ahol lövetnek az ünneplőkre,ahol "trükkök százaival,hazudtunk reggel-délben-este,és elqrtuk"szövegekkel csapják be az ostoba embereket.Magyarországon nem demokrácia van hanem diktatura.Média és gyurcsányi diktatura,és ha itt ujjabb utcai harcok lesznek ,annak egyes egyedül gyurcsányék az okozói!
Bao 2008.10.16. 12:48:37 / # 228232
avatar
Az eszem megáll! "A demokratikus kormányt az utcán erőszakkal próbálni megbuktatni bűncselekmény. Mindnyájunk ellen, a demokrácia ellen elkövetett bűncselekmény!" Ez így igaz,nálunk fejlettebb demokráciákban így is van mint pl.:Maliban ,Botswanában,Elefántcsontparton,stb.. És persze ezekben az ős demokráciákban a kormány és a kormányfő is lemondott volna a nálunk elkövetett bűnök huszadrésze miatt is! Tehát megint aljas vagy nedu!

Oldalszám: 1785