Hozzászólások száma: 246
Oldalszám: 13
Témakörök > Droszt Híradó > Nálatok mit tesznek az „elveszett, megégett” fuvarokkal? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bao 2008.08.01. 13:10:49 / # 28019
avatar
Csogu az első 50 fekvőt bal kézzel (még jó! :DD),a másik 50et jobbal nyomja,aztán már mindkettővel!!! :)))

csogu 2008.08.01. 13:06:49 / # 28018
Nézd, én úgy tanultam a fekvőtámaszt, hogy akkor jó, ha leér a has…na, nálam ebben nincs hiba:-)))
tomajer 2008.08.01. 12:39:48 / # 28017
Sőt! Nagy levegőt veszel, és a pocakod úgy felemel, hogy csak ujjbeggyel éred a földet:-)))
csogu 2008.08.01. 11:41:17 / # 28016
No, akkor én is lassan írom, hogy megértsd: - Nem vé-dem, csak nem "tá-ma-dom", meg-ha-gyom ezt nek-tek. A-mit ír-tok az-zal e-gyet-ér-tek, hi-szen ez-zel a fek-vő-tá-masz-szal is ezt je-lez-tem:-))) 267 és a 2,67 között nem egy, hanem két tizedesvessző érték van:-) Bevallom néha csalok benne, mivel alkalmanként mind a két kezem használom:-))
szega 2008.08.01. 11:01:33 / # 28015
avatar
Szeretem amikor ilyen szerény vagy!:) Csogu! Leírom még1x hátha Te is megérted: nem bántotta, vagy támadta senki a Kölköt. Kérdeztek Tőle és javasoltak Neki dolgokat, erre jött Ő a ngyképernyős dumájával, hogy mit is csináljon az utcán a gépész és Neki milyen bonyolult és felelősségteljes munkája van odabennt, amiről persze a taxisnak fogalma sem lehet és azt Ő micsoda profizmussal látja el máris. Na mi ez, ha nem vörös posztó a taxisok szemében? Erre azonban még mindig senkitől nem kapta meg a klasszikus választ: Én hordom be a fizetésedet, kussolj! Még mindig szeretetteljes türelemmel próbáltak(tunk) hatni rá. Részemről ezt nemis erőltetem tovább mert számomra indiferens, hogy mit művelnek Nálatok a telefonosok. Én azt írtam le az előző hozzászólásomban ,hogy milyennek kellene lennie az ideális telósnak, diszinek. Az igaz, hogy Belőlük kevés van és nincsenek megfizetve, de így nem is lesznek többen. Az utolsó mondatodat pedig a Tökinek ajánlanám, de Neki aztán nagyon. Ui.: Mellesleg egy tizedesvesszőről megfeledkeztél, a fekvőtámaszaid száma: 2,67.:)
csogu 2008.08.01. 06:14:27 / # 28014
Most olyat fogok írni ami nagyon ritka: IGAZAD VAN! Barátkozzál meg a gondolattal, hogy amennyiben egyre többet és többet fogsz tudni erről a szakmáról, úgy fog ez rendszeressé válni:-))))
csogu 2008.08.01. 06:12:28 / # 28013
Egyem a szíved, te bohém nagy gyerek… 1, Baromi hülyén néznék ki oroszlánként, főleg anyai szerepben tetszelegve. 2, Nem védem én a Tanoncot, van annak annyi sütnivalója, hogy megvédi magát a fogatlan oroszlánoktól:-)) Maximum nem harapom el a torkát, amikor olyat ír, hogy azééért ígérek az utasnak 20 percet mert….ilyenkor inkább lenyomok 267 fekvőtámaszt, majd megnyugodva, arcomon Teréz anya összes ráncával szépen elsiklok a téma felett. Neki még tanulnia kell…és ti ebben itt nagy segítségére vagytok…minek is szólnék bel? Na, ez az egyik, a másik: Ami a telefonosokat illeti. Tessék már használni a kétkarú mérleget. Mit várunk el, és ezért mit kap az a „szerencsétlen”, ott a másikoldalon? Fizetést, tudom…na akkor esnél kétségbe, ha neked annyit kellene egy hónapban beosztanod. A minőségi munkának meg kérem ára van…a motivációról már nem is beszélve. Az kérem nem motiváció, hogy jajj de jó, ebben a hónapban nem vontak le X ezret, mert keveset hibáztam… …ez kérlek olyan mint a taxi…amennyiben jó cégnél vagy, olyan cégnél, ahol bizonyos létbiztonsággal számolhatsz, akkor igen kérlek…felöltözik az ember, felkerül rá az ing, és a szövetnadrág (az más kérdés, hogy ebben milyen képet fest)…de a himihumi cégeknél néha még a póló is túlzás:-))) Addig, amíg az ember az egzisztenciája miatt nem félti az állását, amíg nem érzi belülről, hogy küzdjön azért, hogy jobb és még jobb legyen, addig minőséget se várjon el senki. Új mondás van terítéken…a telefonosok korán halnak. A taxizásban ez az a terület, ahol a legnagyobb a fluktuáció… Gondolom én…azt lehet hogy nincs igazam.
Bao 2008.08.01. 03:22:40 / # 28012
avatar
Jó fej vagy Szega! De azt hiszem ilyen a mai fiatalság!! :(( Majd ÉN meggyőzöm a Balcsiba nyomva a fejét,bocsi,hogy belevau! :)(
Apuka 2008.08.01. 03:14:25 / # 28011
Édesek vagytok így együtt! :-) Mindig is furdalt a kíváncsiság, hogy ha átlagosan 10 percet mondtok az utasnak, mi történik amikor mégsem sikerül kocsit küldeni neki? Ezt akár írhattam volna ide is
szega 2008.08.01. 03:13:25 / # 28010
avatar
Kedves Tökitanárúr ! Azt vártam azzal fejezed be a mondandódat, hogy akarok én tanulni, de nem képzeled, hogy majd tőletek bunkó taxisoktól fogok! Csogu! Most olyat fogok írni ami nagyon ritka: IGAZAD VAN! Mármint a 137-es hsz.-ben leírtad a tutit, nevezetesen a jó diszpécser, telefonos 100-szor jobban ismeri a város minden zugát, mint a taxis! Ettől lesz Ő a legjobb! Ettől nem fog felvenni címet párhuzamos utcák sarkára és ettől fogja megkérni a Kedvest, hogy maradjon vonalban mert ott speciel ilyenkor nagyon nehéz megállni azonnal mondom a pontos címreérkezési időt. stb... Kedves 888! Számon kéred az irány mutatást. Nem azért mert nálam van a bölcsek köve, de én irányt mutattam a Tökinek: "figyelj és tanulj". Szerintem egy 2 hetes telefonosnak ennél jobb iránymutatást nem lehet adni. Neki még a benti melóról sincs fogalma (legfeljebb sejt valamit) nemhogy a kintiről! Ehhez képest Ő mondja meg mit tegyenek az utcán a kollégák. Rajtam pl rugalmasságot kér számon, holott a kollégája sem vagyok. Már megbocsásson a világ, de ez nálam súrolja a szemtelenség határait. Tehát még egyszer leírom Töki, kicsit szerényebben! Csogu! Te pedig mielőtt anyaoroszlánként elkezdenéd védeni a Kölköt, nézd meg jobban mitől is akarod megóvni. Én itt egyetlen rosszindulatú hozzászólást sem olvastam, mindenki építő jellegű kritikával fordult a Töki felé. Tehát nem kell drámát csinálni ott ahol nincs!
Apuka 2008.08.01. 03:06:17 / # 28009
Te amatőr vagy :-), a "Negatív" a Ricsi! A választ is neki címeztem!
Apuka 2008.08.01. 03:04:43 / # 28008
A 10%-ot a magam nevében írtam! Ha egy fuvarra nem vagyok hajlandó nyomni, akkor azt nem viszem el sem ha tombol, sem ha pang a meló! S ha véletlen mégis belepancsolok, mert nem figyeltem, vissza adom. És ezt akkor is megteszem, ha van már 2 feketém! Inkább leülöm. Az én kocsimra az van írva, hogy TAXI!! NEM ZOO, NEM kocsma, NEM étterem! És legfőképp nem váróterem!
Bao 2008.07.31. 22:01:53 / # 28007
avatar
:DDD
AdamGyak 2008.07.31. 21:45:14 / # 28006
avatar
Kedves egyezerháromszázkilenvenkettes professzor! Örülök hogy ily hosszú írást szántál nekem melyet öröm volt végig olvasni. Mint előző írásomban is mondottam nem hiszem azt és soha nem is hittem azt hogy ezt a munkát én tökéletesen végezném el. Nem de arra törekszem. Meg vagyok magammal elégedve mert egyre kevesebbet kell kérdeznem, és egyre kevesebb a selejt amit javítani, visszahívni kell. Érthető hogy a telefonos mindig egy bűnbak forrás hogyha valami nem úgy sikerül ahogy szeretnéd. Természetesen neked az lenne a legjobb hogyha az út szélén várna az integető, nem kellene gurulni kövér jattal kevés munka sok pénz. Sajnos nem vagyok megáldva azon képességekkel hogy tudjam kit mikor mennyivel visznek el, milyen messze van autó (ha ez a képességem meglenne valószínűleg a BP-TV telejósdájában tolnám...) persze azért van róla valami sejtésem ha valaki délután a presszóba rendeli és hallom a hangján hogy full részeg nyílván nem 8-10 percet ígérek rá, és az igazolósnak se 3percet mondok. De ha el is viszi valaki ígért időn belül, más a szájíz hogy tíz perc helyett már ott van nyolc múlva mint hogyha azokat a kollégákat akik onnan dolgoznak elviszik és a ráígért három perc helyett tíz perc múlva ér oda a kolléga, és a nyolcadik perc után habzó szájjal reklamál... Majd eljön a kor amikor már benne lesz a gps-ben hogy ki hol áll, mikor ér oda, akkor joggal várhatod el tőlem is és az utastól is hogy pontos legyen és minden flottul menjen. A tanácsokat szerintem eddig is megpróbáltam megfogadni úgy csinálni hogy nektek is megfeleljen... Azzal hogy mennyi ideig tart a címfelvétel azzal nem fényesíteni akarom magam, az ugyanis nem az én érdemem hanem a gépé. Van bent a központban olyan lap ami áramszünet esetére van fenntartva és akkor egészen biztosan nem mennének ilyen gördülékenyen a dolgok. Te szerencsére csak a címet hallod illetve azt hogy leadjak, azt nem hogy ezzel pl. én mennyit küzdök még ezt elfogadható formában tovább tudom adni amikor arra a kérdésre hogy hova küldhetem azt kapom hogy ide a bank mellé, még kihúzom belőle milyen utca és már csak arra kell rájönni hogy hanyadik kerületben áll a kedves. A Tanonc :)
amatőr 2008.07.31. 14:43:09 / # 28005
avatar
Most Én vagy a Ricsi a "Negatív" vagy ez mindegy?
amatőr 2008.07.31. 14:40:19 / # 28004
avatar
:-))) (150) csogu (2008.07.31. 14:23:35) ...ha nem megy a meló, akkor valahogy nem vagyunk annyira finnyásak:-)...jöhet kutya, macska...repkedő papagáj:-) Ezt azért sejtettem.
csogu 2008.07.31. 14:23:35 / # 28003
Ez igaz november-december hónapokra...a többire inkább a szorványos... Ha megy a meló, akkor a taxisa nagyon válogatós lesz...nem hajlandó 15-20 percekkel kinyomkodni...ha nem megy a meló, akkor valahogy nem vagyunk annyira finnyásak:-)...jöhet kutya, macska...repkedő papagáj:-)
Apuka 2008.07.31. 14:16:00 / # 27954
kb. 10%?

csogu 2008.07.31. 14:07:18 / # 27936
Álmodozó:-))))

Apuka 2008.07.31. 14:03:49 / # 28002
Már írtál is 1-et! Köszi, Negatív! :)
Oldalszám: 13