Hozzászólások száma: 35696
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1785
Témakörök > Droszt Híradó > Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2008.10.18. 16:18:03 / # 228334
avatar
Neddudgi dumálhatsz te itt bármit(már ugy sem vevő rá szinte senki),az elmult 6.5 év elhibázott politikájának az árát fizetjük mindannyian most.Az újabb megszoritásokat amit most a nyakunkba fognak zuditani gyurcsányék ,egyes egyedül ők az okozói.Ezt be kell látnod még,ha nem is ezt sulykolja fejedbe a"kedvesbolgárúr" és szélsőséges társai.

csogu 2008.10.18. 15:29:02 / # 228333
Melyik, melyik?:-) Hát ez: MSZP 309 355 Én úgy valahova 240 000 környékére tettem volna. MAX!
Bao 2008.10.18. 14:36:35 / # 228332
avatar
Jól kiképeztek a hit gyülekezetben izrael imádatból. :) [url=http://www.radioislam.net/hu.htm]Ezt hajlandó lennél elolvasni? Én többször is átrágtam magam rajta,igen érdekes és megdöbbentő![/url] És ne gyere mindenféle antizással! OLVASD EL!
3asbreak 2008.10.18. 14:04:55 / # 228330
avatar
"Itthon sincs sok értelme szellőztetni a hazánkat kiszipolyozó és semmibe vevő gazdasági vállalkozás lobogóját, hiszen jót még nem kaptunk tőle, csak bajt a nyakunkba." Ez pedig fényes példája annak, hogy a szerző sem a magyar gazdaság, sem pedig az EU alapvető dolgaival sincs tisztában, dehát sok ember szeret úgy vitatkozni politikáról, gazdaságról, hogy három számot nem tud összeadni. Biztosan összeszarták magukat Pozsonyban és Brüsszelben hogy egy agglomerációs falucska polgármestere megmondta a frankót :)
3asbreak 2008.10.18. 14:01:32 / # 228329
avatar
"Igencsak kerülöd azt a témát,hogy bebizonyosodott ezen válság kapcsán a te neoliberális világodról,hogy egy rakás szar!" Na meg az is bebizonyosodott, hogy más ötlet egyelőre nem nagyon van, maximum az értelmetlen populista pofázás. :-)
muci 2008.10.18. 13:29:05 / # 228328
avatar
A KIRÁLY ÉS A HÓHÉR Űl a király nagy kevélyen A fényes királyi széken, Magas urak (aljas szolgák!) Körülveszik, kezét nyalják. De a trónus inogni kezd... Földindulás okozza ezt? Földindulás: néplázadás! Gyarapodik szemlátomást. Mint a folyóvíz a gátot, Eltépte a nép a láncot, S békójának töredéke Fegyver mostan a kezébe'! Ing a trónus egyre jobban, Sompolyognak alattomban, Sompolyognak el az urak. A királynál csak egy marad. Tudjátok-e, ki ez az egy, Aki maradt, aki nem megy? Orcája hó, ruhája vér, Keze halál, neve hóhér. Szól a király: "Mind elhagyott! Csak másodmagammal vagyok. Te vagy tehát, te vagy nekem Egyetlenegy hű emberem!" "Azért, hogy én itt maradok, Híved, király, én sem vagyok," Szólt a hóhér előlépve, "Királyoknak nincsen híve. Kik a trónus körül járnak, Nem egyebek ők, mint árnyak, Tart az árnyék, míg süt a nap, Ha ez elmegy, vége annak. Itt maradtam én teveled, Mert nekem te adsz kenyeret, Együtt lenni kell minekünk, Egymás nélkül nem élhetünk."

muci 2008.10.18. 13:21:46 / # 228327
avatar
Petőfi Sándor elhalgatott verse. MIT NEM BESZÉL AZ A NÉMET... Mit nem beszél az a német, Az istennyila ütné meg! Azt követeli a svábság: Fizessük az adósságát. Ha csináltad, fizesd is ki, Ha a nyelved öltöd is ki, Ha meggebedsz is beléje, Ebugatta himpellére!... Ha pediglen nem fizetünk, Aszondja, hogy jaj minekünk, Háborút küld a magyarra, Országunkat elfoglalja. Foglalod a kurvanyádat, De nem ám a mi hazánkat!... Hadat nekünk ők izennek, Kik egy nyúlra heten mennek. Lassan, német, húzd meg magad, Könnyen emberedre akadsz; Ha el nem férsz a bőrödbe', Majd kihúzunk mi belőle! Itt voltatok csókolózni, Mostan jöttök hadakozni? Jól van hát, jól van, jőjetek, Majd elválik, ki bánja meg. Azt a jó tanácsot adom, Jőjetek nagy falábakon, Hogy hosszúkat léphessetek, Mert megkergetünk bennetek. Fegyverre nem is méltatunk, Mint a kutyát, kibotozunk, Úgy kiverünk, jobban se' kell, Még a pipánk sem alszik el! Pest, 1848. május

málna 2008.10.18. 11:41:20 / # 228326
avatar
Már mint melyik magas?:))) Egyébként ez a közvélemény izé egy marhaság,szerintem.Engem az elmúlt tíz évben egyszer sem hívtak fel vagy állítottak meg az utcán a véleményem végett!Lehet,hogy nincs is ilyen?Lehet,hogy manipuláció az egész?Hát persze!Hiszen itt kommunizmus és diktatúra van!!!:))) Csak tudnám,hogy mi van akkor Észak-Koreában?
csogu 2008.10.18. 10:09:43 / # 228325
Nagyon magas ez a szám, nem értem, hogy érhetnének el ennyit...érthetetlen..:-(
turul 2008.10.18. 10:07:32 / # 228324
Tájékozódás végett: Pártok Biztos pártválasztók körében (minta: 1000) Összes megkérdezett körében (minta: 2000) FIDESZ-KDNP 608 638 MSZP 309 355 SZDSZ 23 21 MDF 28 55 MIÉP 13 21 JOBBIK 14 22 Egyéb 5 39 Még nem tudja/nem válaszol - 431 Otthon maradna - 418 Mcsoda arc.:)))))

turul 2008.10.18. 09:56:16 / # 228323
Végre!Valaki fricskát ad az uniónak. Országosan kellene ugyanezt megtenni. "Bevonta a magyarellenesség iránt érzéketlen Unió zászlaját Leányfalu 2008-10-17. 12:16 Brüsszel cinkosan hallgat és nem áll ki a saját maga által megalkotott törvény mellett, ezért addig, amíg az Európai Unió nem ítéli el, vagy nem foglal állást a szlovákiai magyarok ügyében, nem kerül ki Leányfalu közintézményeire az uniós zászló – mondta a Pest megyei település polgármestere. Itthon sincs sok értelme szellőztetni a hazánkat kiszipolyozó és semmibe vevő gazdasági vállalkozás lobogóját, hiszen jót még nem kaptunk tőle, csak bajt a nyakunkba. Nyíri Csaba október 16-tól vetette le az óvodákról, bölcsődékről, hivatalokról és más közintézményekről az európai lobogót, miután a felvidéki magyarokkal kapcsolatos legutóbbi magyarellenes cselekedetet már nem akarta szótlanul tűrni. – Az európai zászlót nem kötelező kitenni, így levételével jelképesen tiltakozunk a magyarokat ért támadások ellen – fogalmazott a polgármester, akit felháborított a tót oktatásügyi miniszter, Ján Mikolaj nevével fémjelzett, a nemzeti kisebbségek számára kiadott tankönyv miatti botrány.

Neduddgi 2008.10.18. 09:31:05 / # 228322
avatar
Igazad van. Nem szoktam én itt pont ezért vitába bocsájtkozni. Általában leírom a véleményem, és hagyom, hogy habozzanak rajta. Tényleg nem fontos, hogy meggyőzzem őket, hisz úgysem lehet. De most ez a válság, kicsit más helyzet. Itt most tényleg úgy éreztem, hogy egy hazafitól elég fura, hogy ártani akar a hazájának. Erre próbáltam felhívni a figyelmüket. Konkrétan, hogy nem biztos, hogy minél roszabb annál jobb, mert annál hamarabb takarodnak el a kommcsik. Hisz a minnél roszabb mindannyiunknak rosszabb, és bárki jön utána, kánaánt nem tud csinálni az üszkös romokból.
Neduddgi 2008.10.18. 09:25:02 / # 228321
avatar
A nacionalizmus, önmagában nem negatív. Csak, ha mindenekfölöttivé válik! És nem azt írtam, hogy feltétkenül torkollik háborúba, hanem azt, hogy ha mindenhol egyszerre kerülnének hatalomra a szélsőséges nacionalisták, akkor. Tudod, amikor a legkisebb számukra kellemetlen lépés, és megjegyzés ezerszeresre nagyítva kerül a saját közvéleményük elé a végletekig hergelve azt a másik ellen. Amikor ez mindkét oldalon így van, akkor elég egy szikra a háborúhoz. EU. Igen. igazad van. mindig minden unió jár előnyökkel és hátrányokkal. Természetes, hogy a vezetést, a nagyok és erősek fogják magukhoz ragadni. A kicsik, sokszor érezhetik úgy, hogy hátrányt szenvednek. Viszont azért a kicsiknek is van előny. Tudod, mint amikor a kisegér, és az elefánt megy át a hídon. Akkor azért tényleg a kisegér is dübörög! :-) Most pl. amiből kiindult ez a polémia: Ezt a válságot, Európa nem biztos, hogy le tudná kezelni az unió, és a közös pénz, közös piac nélkül. Amerika válsága a kis, gyenge európai nemzetállamokat elsöpörte volna. Az előző ilyen, a II. világháborúba torkollott. Ma talán sikerül nagy gáz nélkül lekezelni. És persze minden csak nézőpont kérdése. Ki mit tart fontosabbnak. Sok embernek mindennél fontosabb a szuveneritás, soknak, viszont az, hogy teljes jogú része a nyagynak, élvezvén annak előnyeit, és határtalanságát. No és Izrael. Persze hogy vannak érdekes dolgok ott. Erről beszéltem. Izrael újkori története, az életbenmaradásról szól. Amióta megalakult mint állam, folyamatos konkrét, háborús környezetben él, ellenségektől körülvéve. Mint mondtam, a politikai életében különböző erővel jelen van minden politikai irányzat. Háborús helyzetben, fenyegetett állapotban mindig a nacionalisták lesznek az erősebbek. (érthető okból) Izrael újkori történetének nagyobbik részében jobboldali kormányai voltak. Időnként szélsőségesekkel, ortodoxokkal koalícióban. Sok sok hülye törvényt fogadtak el, ami liberális szemmel bizony nem szimpatikus. De Izrael mindennek nevezhető, csak liberális államnak nem. Az elmúlt kétezer évben először lett nemzetállamuk. Mint itt mellettünk, a Szlovákoknak. Természetes, hogy kicsit túlreagálnak dolgokat. Szlovákia is olyan határt húzott Csehország felé, amihez képest a vasfüggöny, anno kismiska. De Izraelben tökéletesen működik a pártrendszer, és a demokrácia. Apró lépésenként, csiszolgatják a dolgokat. Nekünk ezer éve van saját államunk, nekik hatvan. És akkor még ugye nem is vettük figyelembe, azt, hogy az ő szélsőjobbosaiknak, mekkora érzelmi zsarolási potenciáljuk van, a többmillió kiirtot zsidó szellemével, a többezer éves üldöztetéssel. A lényeg: Én a zsidó szélsőségeseket ugyanúgy elítélem, mint a Magyart. A bosszantó az, hogy a Magyar szélsőjobbosok, az én orromra kenik, a zsidő szélsőjobbosok bűneit, érvként használják föl ellenem. Mintha nekem kéne közösséget vállalnom velük, mintha az én eszmetársaim lennének. Nem Atta. Ők nem az én eszmetársaim. Ők a ti eszmetársaitok! Világ szélsőjobbosai egyesüljetek!!! :-) Szívesen megnéznék egy ilyen világkonferenciát! :-)
Bao 2008.10.18. 09:10:12 / # 228320
avatar
Pont az utóbbi pár nap vitáihoz kapcsolódik ez a műsor. Érdemes megnézni 23perc43 másodperctől főleg. A magyar társadalomról beszélgetnek,keresztényekről,zsidókról,stb. Korrektúra
málna 2008.10.18. 09:04:11 / # 228319
avatar
Dehogy írom le!De azért mára megvan a leckém.. :))))
csogu 2008.10.18. 08:54:56 / # 228318
De nehogy leírd ide, mert nem tudom hogy Joker fel fedte-e már magát itt!!!
csogu 2008.10.18. 08:54:27 / # 228317
Gondolkodj!!! Kikkel jöttél te is el anno...Ugye 1x ott volt a Jani...na és ő kivel volt jóba?:-)
málna 2008.10.18. 08:52:09 / # 228316
avatar
Kösz szépen!Most már tudom ki az!?? :)))))
csogu 2008.10.18. 08:30:25 / # 228315
Nyugi, ő az, együtt dolgoztatok:-)
málna 2008.10.18. 08:04:29 / # 228314
avatar
Drága Barátom! Igazad van!Okéés!Ne itt...Akkor hol??? Küldök egy indokló levelet Neked.Így jó?)))
Oldalszám: 1785