Témakörök > Droszt Híradó > Hol hibázott az IGO GPS-navigációs program? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
---|---|
Dodi | 2010.11.22. 09:56:21 / # 68264 |
|
Majdnem.
Kéne vissza a Margit híd,ez ugyan is elkerüli. :))))))
Előzmény: #68263 Tomcab 2010.11.22. 04:49:41 |
Tomcab | 2010.11.22. 04:49:41 / # 68263 |
|
http://data.hu/get/3020354/Hungary_83_TM_2010.07_100812.rar.html
Ez a jó!!!
|
Tomcab | 2010.11.22. 04:47:04 / # 68262 |
|
Szia fel ne tedd mert régi nagyon még a Maléter Pál utca sincs rajta.
Előzmény: #68260 alelölülő 2010.11.17. 12:19:35 |
alelölülő | 2010.11.17. 12:19:35 / # 68260 |
Feltettem akkor ezt a 100929-es verziót, de hamar le is vettem, mert a Margit-hídon keresztül tervezett.
Most viszont gyorsan vissza.
:-)
Előzmény: #68259 alelölülő 2010.10.20. 03:02:16 |
|
alelölülő | 2010.10.20. 03:02:16 / # 68259 |
Alighanem ez lesz az, de a Szlovák úttal kapcsolatban még ez sincs kiokosítva.
Előzmény: #68249 Dodi 2010.10.18. 19:36:33 |
|
guruló koldus | 2010.10.19. 15:10:36 / # 68258 |
|
Bang / Olofsen-nek hívom! Kimondani is fáj!:)
Előzmény: #68257 Rocktaxi 2010.10.19. 12:37:44 |
Rocktaxi | 2010.10.19. 12:37:44 / # 68257 |
:-)
Povl Bang Jensen.
Vagy valami ilyesmi. :-)
|
|
guruló koldus | 2010.10.19. 09:31:50 / # 68256 |
|
A squash előtt éles jobb..és utána hosszú egyenes a pálya mellett...de annak a vonalnak nem tudom a nevét...nem láttam kírva.
..na majd ma jól megnézem.
Mondjuk csóri gps a sasad ligetnél is meg van zakkanva...mert van egy Ivl Bank Jensen (remélem rosszul írom)..ami a Szent Kristóf folytatása..és a 2 db jobbos 2db balos bejárat miatt kaphatott új nevet....merőlegesen előtte a Menedékes...szintén 4 kapuval...az is vminek a folyt (nem jut eszembe a neve (letojom,hogy ciki)
A Maléter Pál 1. szám 3. bejárattal
Valami idióta farok ül egy íróasztalnál..és logikátlanul utcaneveket fabrikál..
Előzmény: #68255 Bao 2010.10.19. 07:14:44 |
Bao | 2010.10.19. 07:14:44 / # 68255 |
|
Az Online squash club és fitnessre gondolsz a Forrás utca 6. ban?
|
Bao | 2010.10.19. 07:10:28 / # 68254 |
|
Egy rotonda azért van.
:)
Előzmény: #68252 Dodi 2010.10.19. 01:00:13 |
guruló koldus | 2010.10.19. 01:49:16 / # 68253 |
|
Budaörsön a pálya mellet...pár éve létező út.
(Agip lehajtótól vissza az új uszoda(vagy miamálna) felé) Még mindig nincs a térképen.
|
Dodi | 2010.10.19. 01:00:13 / # 68252 |
|
Bizony van.És a Szentmihályi torkolatnál,még egy körforgalom.
Sebaj,majd a következő frissítésnél rajta lesz! :)
Előzmény: #68251 Bao 2010.10.18. 21:17:20 |
Bao | 2010.10.18. 21:17:20 / # 68251 |
|
Szóval ott is van út.
Lusták voltak, pedig ez a legújabb frissítés.
:(
Előzmény: #68250 Dodi 2010.10.18. 19:39:31 |
Dodi | 2010.10.18. 19:39:31 / # 68250 |
|
Hopp,mégsem!!!
A szlovák úznak van már folytatása ami becsatlakozik a "0"-ról lejövő,palotai leágazásba.
Ezen itt nem látom! :(((
Előzmény: #68241 Bao 2010.10.18. 17:58:24 |
Dodi | 2010.10.18. 19:36:33 / # 68249 |
|
???????
Ok,akkor egyszerűsítek.
A legújabb frissítést szeretném! :)))))))))))
Előzmény: #68247 fradika 2010.10.18. 18:59:43 |
Dodi | 2010.10.18. 19:35:07 / # 68248 |
|
Aha! :)
Előzmény: #68241 Bao 2010.10.18. 17:58:24 |
fradika | 2010.10.18. 18:59:43 / # 68247 |
Legalább is szerintem!
A 8,3 -as elég régen kijőtt.
A 8,0-ás került most közkézre!
Szerintem ezért kérdezte,bár eléggé félre érthető!:(
Előzmény: #68246 fradika 2010.10.18. 18:57:53 |
|
fradika | 2010.10.18. 18:57:53 / # 68246 |
Neki 8,0-ás kell!
Előzmény: #68245 medveolo 2010.10.18. 18:48:09 |
|
medveolo | 2010.10.18. 18:48:09 / # 68245 |
|
http://data.hu/get/3020354/Hungary_83_TM_2010.07_100812.rar.html Tudtommal ez a legfrissebb magyar térkép.
Előzmény: #68240 Dodi 2010.10.18. 16:58:06 |
Bao | 2010.10.18. 18:01:15 / # 68244 |
|
Előzmény: #68243 Bao 2010.10.18. 18:00:33 |