Hozzászólások száma: 81
Ugrás a hírhez Oldalszám: 5
Témakörök > Hírek fórumai > Best Taxi Egy gombnyomásnyira a fuvartól! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
osztap 2014.06.29. 08:11:16 / # 331929
Láttam volt egy frissítés, jobbulást.
Brian May 2014.06.29. 06:56:46 / # 331928
avatar
Rendben.Köszi.
BestTaxi 2014.06.28. 22:32:10 / # 331927
avatar
Bocsánat, csúszunk egy picit, elég komoly betegségeket kaptunk be. Kb Egy hét. Egyébként várunk még taxisokat,kicsit kevés a jelentkező.
Brian May 2014.06.28. 06:46:04 / # 331926
avatar
Valaki nem tudja,hogy mi van ezzel a csodálatos Best Taxival?Tegnapra ígérték az indulást!Vagy csak engem nem élesítettek?

BestTaxi 2014.06.20. 14:31:50 / # 331925
avatar
Ígyvan! Csak az kell nekünk, ami a kocsitokban is látható. Arra figyeljetek, hogy a nevetek is a fotóban legyen (ezt valaki elszúrta, de egyeztetünk vele)

lecso 2014.06.19. 10:41:12 / # 331868
avatar
:-)

beretva 2014.06.18. 23:59:54 / # 331919
Úgy ok, köszi. :)

tomajer 2014.06.18. 11:37:18 / # 331923
Két malomban őröltök. A Best Taxinak az arcképes azonosító lapod kell lefényképezve. Az meg remélhetőleg a saját nevedre szól:-)
Rocktaxi 2014.06.18. 11:05:26 / # 331922
Egyedi eset? Szerintem 40% így vegetál.
BestTaxi 2014.06.18. 00:53:45 / # 331921
avatar
Azt az engedélyt jobban meg fogjuk nézni, hogy köthető-e a regisztrálthoz. Egyedi eset, biztosan felvennénk veled a kapcsolatot a regisztráció után.
beretva 2014.06.17. 22:53:41 / # 331920
Köszönöm a válaszokat. Azért lenne még kérdésem: ha valaki (adóoptimalizálási és/vagy egyéb okokból) saját autóval dolgozik ugyan, de nem a saját vállalkozása neve alatt (ezt nem fejteném ki bővebben, nyilván érted, mit írtam körül), így az engedélye sem saját névre szól, hanem egy kft.-ére, szintén regisztrálhat? A személyes találkozótól egyébként annyira mereven nem zárkózom el, de előbb mindenképp szeretnék látni valami ígéreteset, hogy a lentebb írt macerákat bevállaljam.
BestTaxi 2014.06.17. 10:23:19 / # 331918
avatar
Üdv! Fordított sorrendben válaszolok. Nem kell feltűntetni, hiszen egyéni vállalkozók vagytok, ez a saját üzletetek, nincs köze a társasághoz. Mi csak azt nézük meg, hogy tényleg van-e engedélyetek. A BKK szerint nem minősülhetünk fuvarszervezőnek, ezt nem fejtem ki miért. Persze hozhatnak olyan törvényeket, ami azzá minősítene, de szerintem komolyabb probléma lesz, hogy az UBER próbálkozását (akik a magánszemélyeknek is engednék az taxizást) megfojtsák. Az "alvállalkozói szerződésekkel" tisztában vagyunk, megvannak a módszereink az ellenőrzéseik kiszűrésére. Már lehet regisztrálni bárhonnan, a Google Play Storeban BestTaxi-ra keresve megtalálod az appot, jövő héten kijön egy frissítés is rá, amiben a korábban említett funkciók is benne lesznek. Azért lett volna érdemes bejönni, hogy a teljes folyamatot, és az inaktívan nem elérető funkciókat is lássátok, illetve hogy egy személyes kapcsolatot is ki tudjunk alakítani azokkal, akiket komolyan érdekel ez a módszer (a korai csatlakozókkal szorosabb kapcsolatot kívánunk kialakítani, és előnyöket biztosítani nekik a későbbiekben is), és megismerhessétek az elveinket, és hogy mi tényleg komolyan gondoljuk, hogy ha a fuvarszervezés jól működik, és nem nyúl bele harmadik fél a szolgáltatásotokba (a fuvarszervező), akkor a kereslet-kínálatnak megfelelően fog alakulni (reméljük javulni) a piac.
beretva 2014.06.16. 18:01:54 / # 331917
Továbbra is csak személyesen lehet regisztrálni? Milyen időpontokban? Lévén éjszakás, nappal nem szívesen kolbászolok a városban, mert azzal kiesik egy munkanapom (vagy az előző, hogy rápihenjek, vagy az, amelyen felébredtem korán, esetleg nem feküdtem le időben.) Márpedig a másik három hasonló alkalmazás eddigi teljesítménye alapján (valójában a Taxilike legkorábbi időszakát leszámítva egyik okostelefonos alkalmazás sem hozott még nekem fuvart) annak ellenére szkeptikus vagyok, hogy biztos vagyok benne, a fuvararányos elszámolású, a lehetséges mértékig automatizált utasközvetítésé a jövő. Az okostelefon-penetráció már meglenne az ilyesmi sikeres kiépítéséhez, de reklám-, pr- és marketingköltségek nélkül nem lehet elterjeszteni egy ilyen rendszert, hiszen mind a begyepesedett utas-, mind az impotens taxisoldali hozzáállást csiszolni kell még. Amúgy az előbbi magától is alakul majd, az utóbbi a reménytelenebb. Ezért nem szívesen pazarlom addig az értékes időmet, bár meggyőzhető vagyok, sőt, szeretném, ha meggyőznétek arról, hogy érdemes kialvatlanul is találkoznom veletek. ja, még egy kérdés (kettő lesz belőle, maradhat?): azzal ugye tisztában vagytok, hogy a legtöbb hagyományos címnepper az alvállalkozói szerződésekben kiköti (persze ezek egyáltalán nem alvállalkozói kontraktusok, de ebbe ne menjünk bele), hogy a szerződött taxisai más utasüzérekkel nem kooperálhatnak, és ezt ellenőrzik is. Márpedig ti szerintük fuvarközvetítőknek minősültök, gondolom a BKK szerint is (tényleg: 50 milla megvan?), és bevallom, szerintem is. A regisztrációnál azt is fel kell tüntetni, hogy melyik társasághoz tartozik a jelölt? Ha igen, miért? Mind minősített, budapesti taxisok vagyunk, fix tarifával.
BestTaxi 2014.06.16. 11:54:24 / # 331916
avatar
Egyikőtök kérése volt, hogy előre jelezhesse az utas, ha bankkártyával fizetne. Ezt is megvalósítjuk indulásig: Alapesetben készpénzesként adható fel a rendelés, de ha bankkártyával fizetne, jelezheti (egy radio-gombpár került fel Kp és Bankkártya opciókkal) az utas. A ti oldalatokon regisztrációkor meg lehet majd adni, hogy van-e POS terminálotok. Aki már beregisztrált, az a profiloldalán tudja majd beállítani, ha van terminálja. Ha elkezditek a munkát, mindig felteszünk egy kérdést, hogy működik-e a terminál (mert elromolhat, szervízben lehet...). Ezt is módosítani lehet a profiloldalon ,ha napközben megjavulna/elromlana. Akinek van működő terminálja, az megkapja a bankkártyás címeket is. Ezen kívül egy jelzőrendszert tettünk be, hogy ha odaértek a címre, egy üzenetet küldhessetek az utasnak, hogy megérkeztetek. Ez egy push üzenet lesz, így akkor is megérkezik az utasnak, ha a zsebében van a telefon, és nem figyeli az alkalmazást. Akkor is kap push-üzenetet az utas, ha automata kiválasztású rendelést adott fel (a leggyorsabbat kérte), és elfogadják az útját. Így érzi majd, hogy igen, jönnek értem, megnézem ki lesz az...

BestTaxi 2014.06.11. 18:58:47 / # 331915
avatar
Az a baj, hogy ha mi kiélesítjük a rendszert úgy, hogy a fizetési rendszerben nem egy éles kulcs van (hosszú technikai maszlagot kihagyom), és csak egyvalaki kattint arrafele, akkor egyrészt jogilag is támadhatóak vagyunk, másrészt a bank is megszűnteti velünk a szerződést, és megnbüntet minket.
Rtaxi378 2014.06.11. 02:20:24 / # 331914
avatar
ez a 8-13 perces kiállás viszont nem igényel akkora gépparkot mint amivel a Főtaxi, City, és a Holding rendelkezik. 72
Rtaxi378 2014.06.11. 01:23:27 / # 331913
avatar
A fizetési rendszer élesítésével igazán ráérsz, mivel az időben jelentkezők kaptak 25 db grátisz címet. Neked az az érdeked, hogy ez a 25 cím minél hamarabb elfogyjon. Ha gyorsan elfogy, örömmel fizetem be a következő 20-25fuvrra a kreditet. Teljesen egyet értek a "tanár úr"-ral, hogy a minőségre kell törekednetek. Az átlag utas a 8-13 perces kiállást igényli. Ha siet ezt, külön közli, és hajlandó áldozni is rá.
BestTaxi 2014.06.10. 11:36:13 / # 331912
avatar
A héten el szertnénk indulni, de még várunk egy marketingtervet és a bankra, hogy élesítse a fizetési rendszert. Utóbbi kevésbé fontos, mert max addig adjuk az ingyen krediteket. Egyelőre túl kevesen csatlakoztatok, ezért felajánlok egy olyan opciót, hogy aki péntekig beregisztrál, azoknak jóváírjuk a plusz 20 útra elegendő ingyen krediteket.

tanárúr 2014.06.10. 00:47:38 / # 331908
avatar
Lehet, hogy veszítek rajta 254,- Ft-ot, de az állandóm, azt mondta ebben van a jövő. Mindegyiknek van legkevesebb okostelefonja.
tanárúr 2014.06.10. 00:40:08 / # 331907
avatar
Egyébként meg bele kell húzni, mert most már A QuikTaxi naponta tol rám címet. Ami ötből négyszer új próbálkozás, amivel természetesen meg vannak elégedve, mert az ígért időre, a megnevezett típusú autó ment az utasért. Őket hiába oltom, hogy lesz jobb is, Őket már meg fog kelleni győzni.

Oldalszám: 5