Hozzászólások száma: 3679
Oldalszám: 184
Témakörök > Droszt Híradó > Budapest Taxi mi is itt vagyunk! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.02.15. 19:33:06 / # 318035
DE!!!:-)))
attus 2008.02.15. 19:09:03 / # 318033
avatar
"Na az az egyik cég ahová, nem vágyom!" Konkrétan ezt írtam, és ez helytálló is! A másik ilyen cég a City. Pedig ők a piacvezetők és ezt Én el is ismerem! Azzal, hogy elmondom egy cégről: nem szeretnék ott dolgozni, még nem minősítem, UGYE?!
attus 2008.02.15. 18:24:32 / # 318032
avatar
"de igazából annak a két másik kollégának" Halló,halló! Nem Én írtam az ominózus beírást, max nekem írták! Az nem ugyanaz ám!
csogu 2008.02.15. 17:22:20 / # 318029
Orbán Lajos 1999 szeptemberében került a 6x6-hoz. Ekkor készített vele a taxisok világa egy hosszabb riportot, elképzeléseiről, terveiről. Ott ő szinte ultimátumként kijelentette, hogy igen jelentős gépkocsipark fejlesztés elé néz a cég, a minőségre fognak ráhajtani…majd a közel 4 oldalas cikket úgy fejezte be, hogy azoknak a kollégáknak, akiknek ezek a feltételek nem felelnek meg, nem hajlandóak új gépkocsikba befektetni, azok mehetnek a Budapest taxihoz!!! Forrás: az egyik kedves olvasónk telefonos információja. Szóval Apuka, ez régebben egy valós, kialakult kép volt a taxisok között.

csogu 2008.02.15. 17:13:28 / # 318027
Háááát nem felb@assza az agyam?:-))))))))

csogu 2008.02.15. 17:05:57 / # 318028
Tudod mit? Segítek, mert igazán megleptél...azt kezdek nem bízni abban, hogy helyesen értelmezed az írásom...ami nem lenne baj, ha ezzel egyedül maradnál, de félek mások is ebbe a hibába eshetnek. Na szóval.. A 82-es hozzászólásomról van szó, ami a következőt tartalmazta...egy reakció volt arra a kérdésedre, hogy mit jelent az, hogy: "Tényleg nem a magas színvonal a jellemző!.." Igaz, Attusnak tetted fel a kérdést, de vettem a bátorságot és én is leírtam a véleményem...az okokról. Így kezdtem a hozzászólást: Van egy régi, beégetett kép sok taxisnak a fejében a Budapest taxiról. Valóban anno nem a legelitebb cégek egyike volt. Az lehet, hogy ez nem esik jól egyeseknek, de mit tegyünk, ezek tények...Budapest taxinak is el kellett valahol kezdenie, és minden cég úgy indul, hogy a kollégákkal szembeni elvárások nem a legmagasabb. Ez itt is így történt. Manapság látható fejlődés, mind az autóparkban, mind a kollégák megjelenésében...DE!!! régen ez nem így volt...természetesen akkor is voltak kivételek, de csal elenyésző számban. Majd egy idézettel folytattam, ami nem (csak) az én véleményem, hanem több kollégával folytatott beszélgetések alatt hallottam: [b][i]Öreg az autód? Nem vagy hajlandó inget venni? Nem akarsz 2-3 naponta mosatni? LÉPJ BE A BUDAPEST TAXIHOZ!!! Korrekt etikai bizottság, ma már kisebbet ütnek és nem 3 perccel vesznek fel minden címet!! [/i][/b] Melyik pontja nem igaz ennek? A régebbi piacvezető cégektől kiöregedett autók felvételt nyertek a Budapest taxihoz...valahogy így hangzott ez anno: Budapest taxihoz ez még jó lesz. Vagy esetleg ennek az ellenkezőjét állítod? De az idézet után azonnal ezzel folytattam: Manapság mi a helyzet? Ki tudja…?! Vagyis azonnal jeleztem, hogy ez a múlt, de a jelenről pontos képünk nincs!! Majd az írásom további részében azt fejtegettem, hogy tiszteletreméltó az a hozzáállás, amit a Budapest taxisok tanúsítanak egy-egy 3asbrék alkalmából...és végezetül jeleztem, hogy nyitottak vagyunk felétek, ennek a jelenlegi egyedüli akadálya nem más, mint ti magatok. Apuka, akkor ismételten kérdezném...mi többet vártál tőlem?
csogu 2008.02.15. 16:51:17 / # 318025
Nagyon sajnálom Apuka, hogy már téged is megfertőzött a vörös lepel nevezetű cseppfertőzéssel terjedő vírusos betegség. Olvasni, értelmezni...az írásjelek figyelembevételével!!! Azért nem írom azt, hogy erre te nem vagy képes, mert ismerlek és tudom, hogy ez nem haladja meg az értelmi képességeid...így az mard, hogy a vörös lepel borult rá az agyadra. Amit én állítottam: 1, Zárt közösséget alkottok (ami nem baj, csak így nincs a külsősöknek beletekintése a cégetek mindennapjaiba...ami szintén nem baj, ha van elég kolléga és minden szépen zajlik) 2, Azt írtam le, kiemelve, idézet gyanánt - vagyis nem saját gondolataim szüleménye a dolog -, ami kint az utcán van rólatok. Hiszen ez a kép alakult ki - és azt is jeleztem - a régi Budapest taxiról. Azt, hogy manapság ez miként változott, nem tudjuk, hiszen nem érkezik tőletek információ. 3, Az egyik kollégátok vetette fel, hogy kicsit pörögjön fel ez a topik, hiszen ti is a budapesti piac egyik meghatározói vagytok...ergo...nem én kavartam itt fel az álló vizet. 4, Amennyiben újra olvasod az írásaim, és természetesen megfelelően értelmezed, akkor kiérezheted benne a pozitív hangvételt. Így akkor most már csak egy kérdésem maradt: Mi az a több, amit tőlem vártál?
luxbela 2008.02.15. 15:57:30 / # 318023
Üdvözletem minden kedves Kollégának! Elnézést, hogy ide szemtelenkedtem, igérem csak ez egy esetben teszem! Köszönetemet szeretném nyilvánítani a 73-as beírás utolsó mondata miatt. Mivel idézőjelben írtad, gondolom, nem a Te szerzeményed. Akitől származik, Ő fogadja a köszönetem! T4 500-as alja "kolléga"
Apuka 2008.02.15. 15:27:53 / # 318022
Kedves Csogu! Novemberben volt két megrendelés a VIII. Osztály u.-ba. A család egyik fele Bp.Taxit kért ( kombi vagy nagy csomagtartós), a másik fele a Főtaxitól szeretett volna egy kombit. A Budapest Taxi kb. 6 perc alatt a címen volt, a sofőr lehajtotta a hátsó ülés felét és be pakolta a csomagokat. A Főtaxitól kb 15 perc múlva egy Kombi Poló érkezett akinek a vezetője, - bár szépen volt felöltözve, -ing, nyakkendő- (egyébként a Budapestes is ingben és nyakkendőben volt. 1-1 )a kocsiból kiszállva rettentően meg volt sértődve, hogy ilyen nagy az a mosógép, mert ő csak egy hagyományos tárcsásra gondolt és különben is tele van a csomagtarója! (és mindezt annak ellenére, hogy a rendelésnél el lett mondva, hogy 1 elöltöltős mosógépet kellene szállítani)! :(( Akkor melyik is volt a "lepusztult"? Csogu! Ugyan neked válaszoltam de igazából annak a két másik kollégának címeznél akit a Rock is emlegetett. 6*6-os topic 1752, 1753, 1754-es hozzászólás. De tőled is többet vártam. Üdv!
Csumi 2008.02.15. 14:15:22 / # 318020
avatar
Csogu felsorolásából kimaradt: "Kirúgtak máshonnan, Mi várunk!" :-)) De ezek a dolgok tényleg nagyon rég voltak.. Nem tudok semmit a Budapestről, de tényleg szép új autókat látok, kultúrált megjelenésű sofőrökkel, tehát feltételezem: a múlt, elmúlt...
attus 2008.02.15. 14:10:14 / # 318018
avatar
Legyen igazad! Én csak örülök, ha így van talán szép lassan akkor mindenhonnan kiszorulnak a nem ide valók?!Hajrá Magyarország! Ja, és persze legyen szerencséd az új cégnél!
gera 2008.02.15. 14:04:32 / # 318017
avatar
Attus!A 80as neked szólt!Üdv.

attus 2008.02.15. 13:47:49 / # 318016
avatar
Nem hiszel nekem! A Ford Fairlane-t nézd meg!!! A gyalogtúrát kihagyom. Utálok gyalogolni! Ja, és diszkriminálva van a barátom!:-(
csogu 2008.02.15. 13:42:28 / # 318015
Csak az örököst még...a Gumposba nézzél bele...dolog van...:-)
attus 2008.02.15. 13:40:55 / # 318014
avatar
Kösz! A filmeket megnézted már?
csogu 2008.02.15. 13:36:59 / # 318013
A dolgozó népet szolgálom!:-)))
attus 2008.02.15. 13:36:14 / # 318012
avatar
A szóvivőm megtette helyettem! :DDD
csogu 2008.02.15. 13:00:26 / # 318009
Van egy régi, beégetett kép sok taxisnak a fejében a Budapest taxiról. Valóban anno nem a legelitebb cégek egyike volt. [b][i]Öreg az autód? Nem vagy hajlandó inget venni? Nem akarsz 2-3 naponta mosatni? LÉPJ BE A BUDAPEST TAXIHOZ!!! Korrekt etikai bizottság, ma már kisebbet ütnek és nem 3 perccel vesznek fel minden címet!![/b][/i] Apuka, hogy ebből anno mi volt igaz, azt nem tudom, de hogy ez volt kint az utcán, az tuti. Manapság mi a helyzet? Ki tudja…?! Egy biztos…én ennyit tapasztaltam…tapasztalhattam…az egyik legerősebb brigád, amikor 3asbrék van. Nem azt mondom, hogy a többi cégtől nem indulnak meg létszámban azonos mennyiségű autók, de az tuti, hogy az elkövetőnek ennél a cégnél van a legkevesebb esélye arra, hogy állva fogadja a kiérkező rendőröket:-))) Nagyon szívesen – csak ismételni tudom magam -, megjelentetünk olvasói leveleket, készítünk riportokat, de amennyiben továbbra is egy zárt közösséget alkottok, akkor mi biztos nem fogunk zaklatni benneteket. Annak nem is lenne értelme. Elérhetőségeim: csogu@hallotaxi.hu 06-20-295-10-14
Apuka 2008.02.15. 12:53:32 / # 318008
Attus! Elmagyaráznád ezt? .."Tényleg nem a magas színvonal a jellemző!.."
gera 2008.02.15. 05:52:56 / # 318011
avatar
Adjon az isten barátom!Most nem adom/kivételesen/meg neked.Nagyot változott a BP taxi szerintem.Nem jöttem volna ide,ha úgy lenne ahogy Te véleményezted.Legalábbis remélem!Szép autók,van meló és topis sofőrt sem láttam még.Üdv. Az isten áldjon!
Oldalszám: 184