Hozzászólások száma: 4098
Ugrás a hírhez Oldalszám: 205
Témakörök > Droszt Híradó > Hogy mik vannak...!? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bátyó 2021.01.24. 01:31:34 / # 352081
avatar

Vak-Cina ???

tomajer 2021.01.22. 19:32:20 / # 352080
Háppersze :-P
tudomis(kibic) 2021.01.22. 15:12:17 / # 352079
avatar
Gyertya van hozzá? Jézusom tudja még valaki miről beszélek/írok?
rosszqtya 2021.01.22. 13:28:12 / # 352078
avatar
ugyanitt grant eladó 3 évi részletre? ;-)
tomajer 2021.01.19. 06:13:58 / Módosítva / # 352075
És lopkodnák a másoktól lehulló fuvarokat amiket a Cb-n hallanak:-)
cheater 2021.01.18. 21:50:12 / # 352074
Lehetne egy ilyen celeb taxitársaság, szerintem szárnyalna. Alekosz lenne az etikás. Specialitásuk az lenne, hogy CB rádióról dolgoznának. Végre jó áron megszabadulhatnék a kövület rádiómtól.
tudomis(kibic) 2021.01.16. 14:45:45 / # 352073
avatar
tudomis(kibic) 2021.01.09. 16:26:04 / # 352071
avatar

rosszqtya 2021.01.08. 20:08:26 / # 352066
avatar
csitt, mert nem hallom a CB-t :o)
tomajer 2021.01.07. 06:10:16 / # 352062
Ez a történet, ezer sebből vérzik :-P
cheater 2021.01.06. 17:52:33 / # 352061

Taxisofőrnek állt Alekosz. Azt mondja, fontos, hogy taxisofőrnek és nem taxisnak, ez különbség!

cheater 2020.12.25. 08:08:45 / # 352044

Ha hivatalos megkeresés érkezik hozzájuk akkor minden bizonnyal igen. 

Szerintem itt hibázott a hölgy: hívtuk a rendőröket. Ők nem biztattak. Hiába vannak kamerák, valószínűleg megúszta 

Ezt nem kellett volna elfogadni és annyiban hagyni, ragaszkodni kellett volna a feljelentéshez, begyalogolni a rendőrségre és feljelentést tenni ismeretlen tettes ellen, minden ismert adatot megadva. Annak ellenére elinditják a folyamatot, hogy személyi sérülés nem történt. A sztori vége pedig az, hogy lekérik a Bolt adatbázisából melyik autójuk volt a helyszínen.  Nem hiszem, hogy bevédenék, egy picit is normálisabb cégtől ma már ezért kivágják, mindegy ki az. 


Mi az indok, hogy otthagyta a családot? Ott két pici gyerek a kocsiban, ez meg ahelyett, hogy szánná-bánná tiplizik. Be volt piálva vagy egyéb..? Nem hív rá senki zsarukat, aláírja, hogy ő volt a hibás és kész.  Vagy bérelt autó és övé az önrész. Dehát kamerák alatt, bekapcsolt gps vevővel... hát fura figurák jelentek meg köztünk ezt a boltos/uberes majd a piac szabályoz alaposan félresiklott elméletet kihasználva.

Én nem engedném el a gyereket, utánamennék az ügynek, az biztos.

anyahajókabinajtóhajtogató 2020.12.25. 00:58:31 / # 352043
avatar
Érdekes, hogy ugye a boltos kollégák azok, akik annyit keresnek, hogy már nem tudják hova tenni, de mégis mindig ők buknak meg drog dílerkedéssel, ember csempészettel...aztán most még ez is, gondolom a napi 50-60 ezres bevételük mellé (amit mindig behazudnak) nem fért volna bele az, hogy 4000 forinttal több biztosítást kelljen fizetni negyedévente. 

Egyébként, nem értem, mi az, hogy a rendőrség tehetetlen? Az egész környék tele van kamerákkal, nem hiszem el, hogy nem lehet visszakeresni egy cserbenhagyásos sofőrt (a Bolt-nál nem tudják visszanyomozni, hogy ki járt arrafelé akkor?)
tomajer 2020.12.24. 16:08:27 / Módosítva / # 352042
Eszter Apáti-Bori
#baleset #cserbenhagyás #taxi

Kedves olvasók!
2020.12.21 este fél 8 körül a Bajcsyn nem sokkal a Nyugati téri felüljáró előtt, a középső sávban haladtunk, amikor egy taxi a jobboldali sávból nekünk jött (rosszul sikerült sávváltás).
Személyi sérülés nem történt, az autónk jobb oldalán horpadás és karcok. Rögtön félre álltunk. A férjem és a taxis kiszállt, a taxis azt mondta, hogy rossz helyen állunk, itt megbüntetnek a rendőrök, menjünk picit arrébb. Majd beszállt a kocsijában és elindult.
Előttünk volt egy zebra, amin el kellett engedjünk egy gyalogost (plusz a két gyermekünk az ijedtségtől még üvöltött), a taxis ezalatt eltűnt. Mi beálltunk a felüljáró alatti első szabad parkolóhelyre, és hívtuk a rendőröket.
Ők nem biztattak. Hiába vannak kamerák, valószínűleg megúszta. Sajnos a felfokozott stressz miatt nem sokat tudunk a taxiról, ráadásul nem számítottunk arra, hogy elmegy.
Az alábbi leírás már sajnos nem biztos: talán Bolt-os taxi volt, talán Citroën, és talán SBJ kezdetű rendszám, de hangsúlyozom ezek már egyáltalán nem biztosak.
Ha valaki látta, vagy van esetleg bármilyen használható felvétele ebből az időszakból, nagyon megköszönném ha jelentkezne.

rosszqtya 2020.12.01. 16:39:49 / # 352012
avatar

https://www.blikk.hu/aktualis/belfold/parlament-dontesek-csed-nav-buntetes/qj1q92y

"A NAV ezután kiadja a nyugtát nem adó taxisok adatait a közlekedési hatóságnak, hogy az visszavonhassa az érintett taxisok engedélyét.

A települési önkormányzat jegyzője helyett az adóhatóság igényelheti a közúti közlekedési nyilvántartásból a gépjármű-adóztatási feladatok ellátásához szükséges adatokat, mivel a gépjárműadó-bevételek jövőre már teljes egészében az államot illetik az önkormányzatok helyett."

rosszqtya 2020.11.23. 07:05:31 / # 351986
avatar

Ma is taxizik a blokád arca: Horváth Pál szerint nem lett volna ekkora balhé, ha komolyan veszi őket a kormány

"„Csak nem képzeli, hogy ezzel a csürhével mi leülünk tárgyalni?” – mutatott körbe pökhendien." -- Akkor megvan hol tanulta ezt valaki...

tomajer 2020.11.15. 09:01:07 / # 351958


tomajer 2020.11.05. 20:07:57 / # 351944
Pont szart se ér ....   persze dehogy. 
Annak, akié, most fog lejárni, még segítség ...  de május óta sokan dobták be a törülközőt, az autó kivénhedése miatt...   rajtuk már nem segít :-(
tudomis(kibic) 2020.11.05. 11:57:51 / # 351943
avatar

https://telex.hu/gazdasag/2020/11/05/taxisok-kedvezmeny-10-evnel-idosebb-auto

tomajer 2020.10.14. 06:25:41 / # 351899

Loptam a fészbúkról! :-)

Csak olvasd el kérlek!😊💕

"A minap New Yorkban jártam, s egy barátommal taxiba ültünk. Amikor kiszálltunk, barátom így búcsúzott a sofőrtől:— Köszönjük a fuvart, igazán remekül vezetett.A taxis megrökönyödött.— Maga valami nagyokos?— Szó sincs róla, kedves uram, nem szándékoztam élcelődni a rovására. Tényleg csodálatra méltó, hogy ebben az őrült forgalomban is képes megőrizni a nyugalmát.— Ühüm — dörmögte a férfi és elhajtott.— Mi volt ez az egész? — kérdeztem.— Próbálom visszacsempészni New Yorkba a szeretetet — magyarázta a barátom. — Szerintem csak ez mentheti meg ezt a várost.— Hogy menthetné meg egyetlen ember New Yorkot?— Nem egyetlen ember. Azt hiszem, most szereztem ennek a sofőrnek egy jó napot. Mondjuk, hogy ma összejön még húsz fuvarja. Mind a húsz utasával kedvesen bánik, mert valaki kedvesen viselkedett vele. Az utasai viszonzásul több kedvességet mutatnak a beosztottaik, a bolti eladók, pincérek vagy épp a saját családjuk iránt. Végül a jóindulat szertesugárzik legalább ezer emberre. Ugye, nem rossz?— De ez azon múlik, hogy a sofőr vevő-e a kedvességedre.— Nem csak azon — ellenkezett a barátom. —Tudom, hogy a módszerem nem csalhatatlan, de ma még talán tíz emberrel is akad dolgom. Ha a tízből csak hármat boldoggá teszek, akkor végeredményben további háromezer magatartását befolyásolom.— Jól hangzik, de nem biztos, hogy a gyakorlatban is működik.— Ha nem, akkor sincs semmi vész. Nem tellett időmbe, hogy megdicsérjem a sofőr teljesítményét. Nem kapott érte se több, se kevesebb borravalót. Mit számít, ha süket fülekre találtam? Holnap majd egy másik taxist próbálok meg jobb kedvre deríteni.— Neked agyadra ment a jólét.— Úgy látszik, te viszont teljesen érzéketlenné váltál. Különben végeztem egy kis felmérést, és arra a megállapításra jutottam, hogy a postahivatalokban dolgozóknak alapvetően egy dolog hiányzik, persze, a pénzen kívül, éspedig az, hogy senki nem szól egy jó szót a munkájukra.— De hiszen nem is dolgoznak jól!— Azért nem, mert úgy érzik, senkit nem érdekel, hogy jól dolgoznak-e, vagy sem. Miért nincs hozzájuk senkinek egy kedves szava?Közben egy építkezés mellett haladtunk el. Az öttagú brigád épp az ebédjét fogyasztotta.— Gyönyörű házat építenek — állt meg a barátom. — Biztosan bonyolult és veszélyes feladat.A munkások gyanakodva méregették.— Mikor készül el?— Júniusban — vetette oda foghegyről az egyik építő.— Nem mondom, ez aztán tempó! Büszkék lehetnek a munkájukra.Továbbsétáltunk.— Hát tudod, a „LaMancha lovagja" óta nem láttam hozzád hasonló figurát.— Ha ezek az emberek megemésztették a szavaimat, jobban érzik majd magukat. Valamiképp azután a város is hasznát látja jó közérzetüknek.— Egymagad akkor se teheted jobbá New Yorkot! — tiltakoztam. — Egy ember az csak egy ember.— Az a legfontosabb, hogy soha ne veszítsük el a bátorságunkat. Tudom, nagy fába vágtam a fejszémet, de azt akarom, hogy ennek a városnak a lakói újra kedvesebbé váljanak, s ehhez előbb-utóbb találok segítőtársakat is.— Most meg mit vigyorogtál arra a jellegtelen külsejű nőre?— Nézd, lehet, hogy tanárnő az illető, és akkor az osztályának ma fantasztikus napja lesz."Csodaszép estét kívánok mindenkinek!...szeretettel...❤️

Oldalszám: 205