Hozzászólások száma: 5
Ugrás a hírhez
Témakörök > Droszt Híradó > SURDA Egy taxis a sok közül. A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tudomis(kibic) 2021.02.19. 18:22:28 / # 352118
avatar
tomajer 2021.02.19. 14:47:17 / # 352114
Dehogy ...   köszöni jól van.
tudomis(kibic) 2021.02.19. 12:27:39 / # 352113
avatar
Ugye ennek most nincs semmi különösebb aktualitása?  
kormoska 2016.07.29. 06:59:49 / # 345529
Nagyon sajnálom ami veletek történt és kivánok mielöbbi teljes gyógyulást és felépülést!T5 '106"
tomajer 2016.07.29. 06:52:36 / # 345528
Nagy Lajos Surda
1 perce · Budapest

Egy TAXIS pályafutása ért véget-?

Szombaton mikor elindult szokásos kerékpáros edzésére még nem gondolta. Egy rövid etap volt aznapra tervezve (56-km)
Az utolsó pihenőt mikor elhagytuk ugyanis a nejemmel voltam, olyan 450-mután iszonyú nagy csattanás és azt érzem, hogy repülök.
Egy pillanatra nagy a csend.
Eszméletemnél vagyok.
A tekintetemmel keresem a párom. Megvan, az út közepén fekszik mozdulatlan. A fejéből szivárog a vér.
Fel akarok állni de nem megy. Közben körülöttem hirtelen megjelenő ismeretlen női hangok sikolyok és jajveszékelések. A minket elgázoló autó frontálisan egy másik autóban landolt. Onnan egy kismamát vonszolnak ki közben.Ismételten fel szeretnék állni de nem és nem megy -!!!
Tehetetlenül nézem nejem mozdulatlanságát és az emberek pánikba esett cselekedeteit. Nem tudom,hogy hogy de a telefont a kezemben szorongattam. Tárcsázom a másik végén hallóznak de nem jön ki hang a torkomon. A telefonban csak a háttérből hallatszó sikoly és rémület szivárog be. A nejemre koncentrálok de nem mozdul. Öt másodperc és 41 év szépsége pereg le előttem.
Fájdalmat nem éreztem, kezek fognak meg és helikopter rotor zaja hallatszik a közelben. A pánik hangja kezd csitúlni, szirénák dübörögnek. Szép lassan jön a fehér köd.
Pofoznak, jól van -?? Hangzik a kérdés. Megműtöttük.-!!
Egy taxis voltam a sok közül akinek így ért véget a pályafutása. Szerettem a munkám és a kollegáimat. Lehet, hogy ők is engem. De nem adom fel. Felépülünk és sportolok tovább.
Bocsánat ha valakit felzaklattam történetemmel. Balesetmentes taxizást kívánok nektek -!!!!
SURDA Egy taxis a sok közül.