Hozzászólások száma: 16
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > A Best of csak a taxisokra vonatkozik A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2006.03.26. 22:59:56 / # 17581
Meggyőző voltál, nem volt hozzáfűznivalóm:-)
carlotax 2006.03.26. 22:52:46 / # 17580
Ennyi a válasz???Ezért írtam ilyen sokat???:-(
tomajer 2006.03.26. 17:06:28 / # 17579
:-)
family 2006.03.26. 17:03:37 / # 17578
avatar
A city taxi vezetése úgy döntött a fórum olvasása után , hogy igazatok van ez szégyen és gyorsan elköltözött innen ! :-)))

carlotax 2006.03.24. 19:49:30 / # 17577
Hali Tom! Én sem büszkélkedni akartam azzal,hogy szűz a hamutartom.A saját autómban volt egy pipec-világítós hamutartom amit a szivargyújtóba kellett bedugni,igaz,hogy mondtak arra mindent! De szinte egy utas sem ment el anélkűl,hogy nefúrta volna a kiváncsiság,hogy mi az?? Nézték köpőcsészének,pohártartónak,meg,kérdez- ték,hogy elszívja a füstöt meg ilyenek!!! Szóval visszatérve a hamutartóra,ez a kocsi nem az enyém,és bár az elöttem lévő is dohányzott ő sem használta a hamutartót elől,mert állítása szerint,nem dohányzott az autóban!Hátul meg nincs is hamutartó!!!!Na ennyi!!Én a kis köpöcsészémben összegyűjtöttem majd kidobtam egy szemetesbe!!!
törölt felh. 2006.03.24. 14:27:13 / # 17576
avatar
Kb 6-7ével korában olvastam egy statisztikát.Az autósok kb 55-60%kidobja a csiket az ablakon,30-35% a hamutartóba hamuzik de a parkolóban a kocsija alá üriti ki annak a tartalmát 5%meg hamuzik és a kukába ürit.

tomajer 2006.03.24. 11:30:33 / # 17574
OK! De sajnos az idei buliról asszem már lekéstünk:-( :-)
Sas882 2006.03.24. 10:57:03 / # 17573
avatar
okvetlenül vegyél be, hatalmas összegeket szakitanánk a dohánygyáraktól vissza a cigireklámmal, ha piát is lehet cigit miért nem?

tomajer 2006.03.24. 10:01:58 / # 17575
Ez a csikktéma igazán "izgalmas":-) Sajnos a magyar társadalomba meg nem ivódott bele, hogy a köztisztaság rajta (rajtunk) múlik elsősorban. Nincs más megoldás, mint az önkormányzatoknak ebben a témában is elkezdeni ugyanazt a sziszifuszi küzdelmet, mint kutyasz@r ügyben, aztán néhány évtized alatt apránként talán javul a helyzet. Most az a hozáállásunk, hogy miért pont én ne dobjam el, és persze, hogy hova dobjam? Nincsenek utcai hamutartók, ha a kukába dobom, azzal meg nagyobb bajt csinálok, mintha a földre dobnám, mert egy kukával kevesebb. Ez persze ránk autósokra nem igaz, hiszen nekünk van hamvedrünk az autóban, de érdekes módon még a dohányzó autósok is büszkélkednek azzal, hogy "szüz" a hamutartójuk. Nem lennék büszke rá! Persze sajnos én is kidobom, mert nekem meg nincs hamutartóm.(oda tették a taxiórát) De ismerek erős dohányos bácsit, akinek a zsebében van egy zárható (tényleg jól záródik) hamutartó, mindig szépen komótosan előveszi, és abba hamuzik, abba nyomja a csikket. Csak az a gáz, hogy megmosolyogjuk érte:-( Németországban, a kisvárosokban, snasz, (megvetendő) az utcán dohányozni. Mi ellenkező irányba haladunk. A dohányosok lassan minden zárt térből ki lesznek szorítva. Mindannyian ismerűnk olyanokat, akik már a saját otthonukban sem dohányoznak, hanem szépen megfagynak télen az utcán, erkélyen:-) Tehát a dohányzás infrasruktúráját, utcai hamutartók tömege, a nemdohányzó irodaházak előtt, mellett, fedett, szélvédett, de nyitott, tehát jól szellőző dohányzóhelyek kialakítása. Per.pill. a dohányzók, elnyomott üldözött, másodrendű állampolgárok:-( Nehéz tőlünk azt várni, hogy saját belátásunkból vállaljunk plusz kényelmetlenségeket, a ránkkényszerítettek mellé! Nna jó kis kampánybeszédet rittyentettem:-) Lehet, hogy bejutnék a Parlamentbe, ha megalakítanám, a Dohányosok Pártját ???:-)

Fox 2006.03.23. 19:27:24 / # 17572
avatar
én meg rágot tartok benne es pen-driveot :-)) ellenben a csomagtartom es a mogottem levo labtarto tele van szemettel.. szerintem lassan mar maguktol fognak elmaszni a szemetesig :-)
carlotax 2006.03.23. 19:24:26 / # 17571
És a sok csokitól tudsz vécézni??:-) Én a szemetet az üres cigis dobozban gyűjtöm,aztán kidobom!!A csikkekkel már más a helyzet.Nem szép dolog kidobálni,de ez van!!! A hamutartóm még szűz!!!!Aprót tartok benne!!
Fox 2006.03.23. 19:10:47 / # 17570
avatar
Amikor anno a kedvesem mindig eldobálta a csikket, én meg mindig odamentem es felvettem.. es kidobtam... és ez nem nevelés kérdése, hanem mindenki azt látja hogy dobalozik mindenki, akkor 1emberen mar nem mulik.. vegulis igaz lenne.. csak nézzétek meg a kuton a _fuves_ részt, 1000darab csikk mindenhol.. a drosztokrol mar neis beszéljunk.

Fox 2006.03.23. 19:08:02 / # 17569
avatar
Egyébként szerintem a csikk se legyen más téma.. valaki kávézik, valaki cigizk.. én viszont minden nap megeszem a csokiadagom.. ÉN MIÉRT TUDOM KIDOBNI A SZEMÉTBE A PAPIRT? Ti miertnem tudjátok a csikket vagy zacsiba gyujteni vagy kidobni rogton? Miért kell elpockolni? Undorito szokás.
törölt felh. 2006.03.23. 19:06:35 / # 17568
avatar
Érdekes a Nyugatiban mindenki ki tud szállni és kidobni a szemetét...igaz a csikk az más tészta.
carlotax 2006.03.23. 19:04:38 / # 17567
Na igen!!!Mit is mondjon erre az ember??? Ezért hiányolom a Drosztok mellől a szemetesek hiányát!!!Bár nem mintha oda dobálnák a csikkeket a taxisok,de a szemetet azért bedobnák!!A csikkeket meg takarítsák el az utcaseprők.Ez van nálunk sajnos,de míg a kutypiszokkal nem foglalkoznak addig ezzel sem fognak!!

törölt felh. 2006.02.02. 09:55:10 / # 17566
avatar
Micsoda takarítás lehet most ott:D Ha valaki jár arra, küldjön már egy helyzetjelentést!