Hozzászólások száma: 15
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > Európai Taxis Szövetség (ETSZ) I.Tájékoztató Gyűlése. A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cheater 2017.02.03. 21:55:36 / Módosítva / # 346766

Én nem voltam rest végig hallgattam, már csak azért is mert ezek az emberek felvették a kesztyűt a legnagyobb ellenfelünk ellen. Még akkor is talpon maradtak mikor a Tarlós azt (hazudta) nyilatkozta, hogy a Főváros sajnos nem tud semmit tenni az illegális fuvarozással. Ez volt az a pont ahol a cégek is elkezdtek kihátrálni mögülük, ők még sem ették meg, hog már nincs mit tenni. 

De... most itt megjelent Karsai Katalin. Az a Karsai Katalin akitől másfél éve nem olvasok mást, csak azt, hogy a taxirendeletet el kell törölni. Eddig nem olvastam mást tőle. Ami a taxisoknak biztosan nem érdeke.

Itt veszítettem el a fonalat, végül is ki mit akar és ki kivel van? Nem ártana ezt tisztázni, mert a Főváros 10 perc alatt fog megszavazni a fejünk felett olyan új rendeletet, hogy csak pislogni fogunk, ha nem egyértelmű mit is szorgalmaznak a taxisok. Ha pedig nem újat léptetnek érvénybe, hanem csak eltörlik a régit,  akkor már nem pislogni fogunk, hanem feltehetőleg disszidálni.

balagge 2017.02.03. 12:26:08 / # 346762
Az elhízás nem a jólét jele! Máskülönben az már régen rossz, ha mások együttérzésére kell apellálni, nem tipikusan a győztesek taktikája. Nem azért akarunk változást mert fillérszemű koldusok vagyunk akiket lenéznek és elhúznak a fuvarszervezők, hanem azért mert ez és ez az érdekünk és vagyunk olyan erősek, hogy meg is harcoljunk ezekért! Az első lépés a saját tábor megnyerése lenne. Minél nagyobb ez a tábor, annál nagyobb felhatalmazást ad. Egy ezer fős vonulás a képviselet zászlóival egyértelművé tenné ki mögött áll tömeg, és ki az aki droidtartóból lett önjelölt (ön)érdekképviselő. Jó ötlet volt videót készíteni, de ez nem profi anyag.
balagge 2017.02.03. 12:02:06 / # 346761
Én tovább bírtam! A taktikám, hogy nem egyszerre hanem részletekben igyexem túlélni.Mitől lenne jobb ha a fővárost megkerülve, közvetlenül állami felügyelet ala kerülne a fővárosi taxis piac?Remélem nem azon az alapon, hogy a fővárossal nem sikerült jo alku pozíciót felvenni, mivel ebből egyáltalán nem következik, hogy utóbbival szemben jobb esélyekkel indulnánk...:-) Abból hogy a lézer János (ugy tesz mintha) nem szereti a Tarlóst még nem következik, hogy számunkra ez a fordulat  kedvező lenne. 

Amsel 2017.02.03. 01:47:19 / # 346760
11 percig tudtad nézni ? Türelmes vagy ! Én kb 6 percig birtam, aztán elkapcsoltam mert látszik rajtuk hogy pont semmit nem érnek !
rosszqtya 2017.02.02. 22:17:28 / # 346759
az első 11 percet voltam most képes végignézni... ebből  9.5 percet a telefonjval van elfoglalva az elnök úr, de mivel látszik, hogy nem ír semmit csak húzogatja rajta az ujjait, gondolom a FB fontosabb... mikor kb. 10.5 percnél a szóvivő úr megszólítja, meg se rezzen... no pont annyira érdekli az egész... azt halkan jegyzem csak meg, hogy ezek a jó húsban lévő emberek, hogy fogják elmesélni, hogy milyen szegények vagyunk, mert mindenki csak rajtunk élősködik.. valahogy nem érzem hitelesnek... bár mennyire is szeretnék hinni egy csodában, mert már a 24. óra után vagyunk vastagon!
baupexim1 2017.02.02. 09:02:19 / # 346757
A tüntetést 2 csoport csinálta. A bejelentettet a Betti, Sapi és én. A másikat a Bajcsysok. A tárgyalásokat a fenti, általad leírt Betti, Csabi, Sapi, Géza. Mi becsatlakoztunk a Városháza utcából a Bajcsyra. 
tomajer 2017.02.01. 22:41:12 / # 346756