Hozzászólások száma: 35696
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1785
Témakörök > Droszt Híradó > Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
alelölülő 2022.01.19. 12:25:16 / Módosítva / # 352588
Jelek szerint miniszterelnök-jelölti vitára se mer kiállni, szokás szerint.
Tele a gatya.
szálka 2022.01.18. 10:13:12 / # 352587
avatar

Idézet egy cikkből, hogy ismét szembesüljünk a Bátyó által megünnepelt, és Magyarország javát szolgáló fideszes kapitalizmussal :


  " Schadl György, a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar elnöke egy rakás gyanús ingatlanügyletet kötött két fideszes vezetésű kerülettel. Schadl a Belvárostól vette meg a Városház utca 16. alatti ingatlant úgy, hogy az Karácsony állítása szerint nem is volt benne az eredeti pályázati anyagban. Az ügyben eljáró ügyvéd a főpolgármester szerint megakadályozta, hogy a Főváros éljen az elővásárlási jogával, miközben kedvező áron jutott irodához.

Az akkor még fideszes vezetésű Erzsébetvárosban Schadl egyszerre 8 üres önkormányzati lakást vett meg összesen 200 millió forintért a 2019-es önkormányzati választások előtt. Úgy, hogy a kerület egyszerre árverezett el 9 lakást, amik közül Schadl 8-at nyert meg, ebből 7-et egyedüli licitálóként"

szálka 2022.01.16. 16:29:01 / # 352586
avatar
Azokra gondoltam akik hiányolták a jelenléted. Mindig élvezet olvasni az M1-be, az Origóba és a Hír tv-be oltott Bátyót.
Bátyó 2022.01.16. 06:29:49 / # 352585
avatar
"Mindannyiunk",kik azok ? Tán a kétharmad ???
szálka 2022.01.15. 13:07:48 / # 352583
avatar
És íme...  talán mindannyiunk nevében írhatom, megnyugodtunk.  Már csak az olvasás élménye hiányzik.
Bátyó 2022.01.15. 12:06:43 / # 352582
avatar
mozinéző 2022.01.15. 08:29:02 / # 352581
avatar
Szép szombatot  csak teljes legyen a kép! https://www.facebook.com/gyurcsanyf/videos/763280107833167/
anyahajókabinajtóhajtogató 2022.01.14. 19:08:35 / # 352580
avatar
Igen, a közgazdaságtan az egy lipsi ármány. Én nem értem, hogy miért nem lehet szimplán bevallani, hogyA. egy álkeresztény, álnemzeti proli vagyok, aki utálja a dzsurcsányitB. egy kis migránssimogató b@zi vagyok, aki utálja óbánt. Ennyi, vita letudva  (Ja, és vagyok én, a főproli, aki mindkettőt utálja)
tomajer 2022.01.14. 19:00:26 / # 352579

Azt hiszem elvesztettük Bátyót is:-(
Ilyen lippsi csőcselék közé nem is jön vissza .... :-P

anyahajókabinajtóhajtogató 2022.01.14. 15:51:15 / # 352578
avatar
Miért, milyen "hatásfokkal" üzemelnek Mészáros cégei?Mivel nem piaci alapon működnek, meglehetősen sz@r hatásfokkal. Nulla innováció, nulla verseny, cserébe hiperinflációt generál a 10-szeresen túlárazott kivitelezéseivel (igen, részben emiatt van ingatlan válság), más vállalkozások elől veszi el a kenyeret, tehát pont olyan cégeket tesz tönkre, akik valódi piaci alapon, valódi értéket tudnának teremteni, ne adj Isten a GDP növekedés mögött nem csak számok, hanem teljesítmény is állna. Pont emiatt nem ér semmit a magyar forint, egy lufi az egész gazdaságunk, emiatt van az, hogy habár tényleg évről évre nőnek a bérek, reál értéken egy forinttal sincs több pénze az átlagembernek. Persze, nem azt mondom, hogy minden rossz Mészáros miatt van, de azért hatásfokról beszélnina cégei kapcsán...kicsit meredek. Ennyi erővel az afgán gazdaságról is áradozhatunk. 
tomajer 2022.01.13. 19:18:55 / # 352577

Úgy látom Bátyó, még mindig olvas :-P

szálka 2022.01.12. 23:54:13 / # 352576
avatar

Itt egy újabb gyöngyszem. Igazi semjéni bölcselet a fővadász úrtól. 


Semjén Zsolt szerint ha az állatot emberként kezeljük, akkor az embert állatként fogjuk

Walt Disney Bambiját említve veszélyes tendenciának nevezte az állatok humanizálását a miniszterelnök-helyettes.

Bátran állítom, hiába képzeli magát angyalnak, nem más, mint egy felkapaszkodott majom. 

tomajer 2022.01.12. 20:48:28 / # 352575


tomajer 2022.01.12. 18:06:04 / Módosítva / # 352574

Éééés!  Nem hazudnak! :-P




A kormány befagyasztotta hat alapvető élelmiszer árát


"Hat termék esetében - kristálycukor, búzafinomliszt, napraforgó-étolaj, sertéscomb, csirkemell és a 2,8%-os tehéntej - esetében beavatkozunk az árának az alakulásába" - közölte Facebook-videóban Orbán Viktor.

A döntés a szerdai kormányülésen született meg, amelyen a miniszterelnök szerint a járványügyi kérdések mellett az áremelkedéssel is foglalkoztak.

A fenti termékek árát a tavaly október 15-i szintre csökkentik vissza, február elsejétől minden üzletben ezen az áron lehet őket megvásárolni



tomajer 2022.01.11. 13:50:51 / # 352573

Kolozsvári Szalonna és Hir-Telen Beszólunk

g01Spa26 nsmahotaflc0h8ó. Úgy tudom, hogy különösebben nincs probléma a humorérzékemmel, legfeljebb néha nem találom meg egyből, de ez az írásmű jobban felhúzott, mint a Mészáros-Várkonyi lakodalom menüje, vagy dr. Várkonyi minősíthetetlen bestsellere. Vagy megannyi drónfelvétel a miniszterelnöki dinasztia hatvanpusztai kacsalábáról. Vagy éppen a fővezér tetszőleges azonnali válasza a parlamentben hozzá intézett azonnali kérdésekre. A sors iróniája, hogy történetesen élőben követtem azt a szerdai közös ellenzéki sajtótájékoztatót, amely most apropót szolgáltatott a Fidesz mimózalelkű cselédhadoszlopának, hogy egy névtelen cikkben Rogán ráöntse az epéjét az ún. baloldali szivárványkoalícióra, és már akkor meggyőződésem volt, hogy miután világosan elhangzott, hogy csak a sajtótájékoztató témájához kapcsolódóan lehet kérdezni (az ellenzék népszavazási kezdeményezése), és a sajtófőnök valóban ehhez is tartotta magát, csak idő kérdése lesz, hogy mikor születik meg az első mártírkodó felháborodás arról, hogy a mocskos baloldal nem tartja újságírónak a fideszes cselédeket. Azzal együtt is, hogy az én elképzeléseimnek és a politikusokkal szemben támasztott elvárásaimnak egyáltalán nem felelt meg az, ami történt, az, ahogyan Péterfi Judit lekeverte a kérdéseket, mert azt gondolom, hogy egy választott politikusnak, akármilyen oldali is legyen, kutyakötelessége minden körülmények között megtisztelni az újságírókat azzal, hogy válaszra méltatja, a legtöbb ellenzéki politikus helyében én is öklendezve hajtanám el a vérbe ezeket a takonygerincű szalagmunkásokat, akik hatalomban tartják ezt a rezsimet.Borzasztón utálom, hogy ezt le kell írnom, hiszen ez sehogy nem egyeztethető össze semmivel, amit demokráciáról, jogállamról, normális társadalmi viszonyokról, sajtó- és egyéb szabadságjogokról gondolok, de az a helyzet, hogy ezek a közmédia meg a KESMA bugyraiban pártszolgálatot teljesítő figurák, akik pénzért az anyjukat is lejáratnák, akik a gerincüket, a lelkiismeretüket, az újságírói szakma presztízsét júdáspénzre váltották, akik bármilyen garantáltan pervesztes hazugságot képesek leírni, akik bárkinek a magánéletébe szaros csizmával hajlandóak belegyalogolni, akik bárkiről bármit hajlandóak leírni akkor is, ha becsületet sértenek, hazudnak, nem újságírók. És mert nem újságírók, ekként érdemes viszonyulni hozzájuk.Egyszerűen nem lehet eleget hangsúlyozni: ezek a cselédek biztosítják Orbán hatalmát, ezek végzik el azt a munkának nem nevezhető munkát, amitől tisztességes ember gyomra felfordul, ezek hazudják el, vagy írják át a tényeket és hülyítik, butítják, uszítják, fanatizálják a társadalmat. Ezek azok, akik az Orbán-rezsim fennállásának 12. évében a baloldaltól féltik a sajtószabadságot, és nem sül le a bőr a képükről. Akiknek van pofájuk leírni, hogy kérdezni sem engedik őket, nem válaszolnak nekik, hogy nem állnak ki a sajtó elé, hogy fölényesen és arrogánsnak bánnak velük. Ezek, akik hatalomban tartják azt az embert, aki lassan 15 éve (amiből 12. éve az ország első embereként) nem hajlandó valódi újságírói kérdésekre válaszolni, aki csak az alákérdező cselédeinek hajlandó nyilatkozni, aki leféknyúzoz mindenkit, aki nem őt szolgálja, hanem az újságírói szakmáját űzi tisztességesen, aki változatos módszerekkel iszkol el a kínos kérdések elől, és aki csak azért vállalta be, hogy évente egyszer kiáll a sajtó elé (mármint azon sajtóorgánumok elé, akiket egyáltalán beengednek a színe elé), hogy ott is fölényeskedve, arrogánsan megalázza a kérdezőket, és ne lehessen azt mondani, hogy lassan 15 éve egyetlenegyszer sem volt bátorsága kiállni a kritikus nyilvánosság elé.

osztap 2022.01.11. 08:41:55 / # 352572

Az észérvek tények a vakon hívőknek mit sem számítanak, ezért a legveszélyesebbek.

szálka 2022.01.10. 23:20:48 / Módosítva / # 352571
avatar

Van amit a Fidesz még nem foglalt el.

Sokáig éljen Bátyó kapitalizmusa! 


Céget alapított Szokira-Orbán Sára, a miniszterelnök lánya https://444.hu/2022/01/10/ceget-alapitott-szokira-orban-sara-a-miniszterelnok-lanya. 

tomajer 2022.01.09. 20:39:54 / # 352570

Basszus, és csak jönnek, jönnek szembe....

Aszonttad Magyarok vagyunk.  én úgy látom Türkök, vagy kipcsakok ....   legalábbis a mai Magyar kormány szerint:

Imádjuk, a kis diktátorokat, ott keleten ...  vagyis nem mi ...  ti! :-(


Magyarország támogatja a türk külügyminiszterek összehívását a kazah helyzet miatt

tomajer 2022.01.09. 20:20:47 / # 352569

Nna egy utolsó.
Már az oldal neve, léte is elgondolkoztató!!!

Kijózanító adatok: mérlegen az Orbán-kormány teljesítménye

tomajer 2022.01.09. 19:52:54 / # 352568

Több időm tényleg nincs, hogy az önkéntes vakságodat feloldjam :-P


Oldalszám: 1785