Hozzászólások száma: 35696
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1785
Témakörök > Droszt Híradó > Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2008.10.14. 13:57:08 / # 228131
Na igen, mert a diktatúra azonnal jóvá vállik, ha jobbról jön. Hogy én ezt miért nem hiszem el..?
csogu 2008.10.14. 13:56:07 / # 228130
Jaaaa, csak most látom, ezt valahonnan bemásoltad:-)) Már kezdtem meglepődni, hogy milyen sokat írtál...azt erre csak megtetszett valahol, azt gyorsan áttetted :-)
Bao 2008.10.14. 13:55:49 / # 228129
avatar
Úgy jött,hogy nem lenne itt gond egy jobboldali diktatúrával szerintem.
csogu 2008.10.14. 13:53:03 / # 228128
Na most ez hogy is jött az én monológomhoz?
Bao 2008.10.14. 13:50:38 / # 228127
avatar
Ez a demokrácia nevű valami egy hülyeség! Arra volt csak jó,hogy 1990 óta az mszp (komcsik) és az szdsz (zsidók) romboljanak borzalmasan az országban! És mielőtt itt elkezdene valaki antiszemitázni,felhívnám a figyelmet arra,hogy szemita vallásoknál van az,hogy más vallású embert állattal egyenrangúnak tekintenek! Ugye zsidók,arabok?? Maradjunk a zsidóknál. Van ugyebár a szent könyvük a talmud,ami leírja feketén,fehéren,hogy aki nem zsidó az állat,aki nem zsidó,azt büntetlenül meg lehet ölni,meg lehet károsítani,stb. Hol van ilyen gyűlölet a keresztényeknél?? Jézus mit mondott? Megdobnak kővel,dobj vissza kenyérrel! Ismerve a talmud árnyoldalait,lehet kicsit gyanakvónak tűnök a hazai zsidókkal szemben? Szóval ennyit arról,hogy ki milyen ellenes,meg kinek mik az ősi tanai! Szerintem egy felvilágosult zsidónak meg kéne tagadnia a talmudot!
málna 2008.10.14. 13:18:01 / # 228126
avatar
Bejut!Még ha nem is fogjuk kedvelni a szitut,kell az ellenzék egy parlamentbe!Így demokratikus! Ha nem jutna be senki más,csak Vikiék,az milyen lenne?))))Jobboldali egypártrendszer!)))Kommunizmus,ha jobban tetszik!)))Mint Kína!)))
csogu 2008.10.14. 13:08:02 / # 228125
Most azon gondolkodom, hogy ha ez a hangulat általános (én is így gondolom) meg sok olyan is, akik húúúú de balosak, akkor 2010-ben az MSZP egyáltalán bejut a parlamentbe? Mondjuk ez egy hiú ábránd lenne csak, hogy nem...mert sajna de, de akkor is:-)) SZDSZ tuti nem jut be...MDF necces...szerintem Viktorék akkorát aratnak hogy csak na. Okos dolog volt tőlük, hogy (szerintem) szándékosan bukták a 2006-os választást.
málna 2008.10.14. 13:01:21 / # 228124
avatar
Mint mindent,kétféle képpen lehet jellemezni Feri bácsi Nemzeti Csúcsát.. Az egyik,hogy tényleg a puszta jószándéktól vezérelve(:))))akar segíteni a szeretett hazáján és népén. A másik,hogy úgy elb@szták az egészet,hogy már másoktól kérnek tanácsot,mert egyedül nem megy! A lényeg:Bármennyire útálom az Orbánt és a koboldjait,azt kívánom mutassák meg most ők,hogy ki a jobb!Ugyanis ez már röhejes,bosszantó és szánalmas viselkedés!Még nekem is ez a véleményem,aki soha nem szavazott a Viktorra! Ennyi!
málna 2008.10.14. 12:52:04 / # 228123
avatar
Már elmondtam egyszer...Amerikalizálódik a társadalmunk!Odaát Britni Szpírsz és Párizsi Hilton a példakép.Ezért néznek ki a lányok az utcán ugyanúgy.Nincs saját gondolkodása,a médiából táplálkozik! Lehet itt bárki kormányon,a züllést,melyet az USA indított el,nem lehet feltartóztatni! Azonkívűl a jelenlegi szarkeverés a pénzpiac körül erősen jellemzi a buta,fogyasztói társadalom minden egyes polgárát!Vedd,vidd,élvezd!Mindezt könnyen,felelősség nélkül! Remek példa!Csak így tovább!Hajrá Magyarok!
turul 2008.10.14. 09:35:07 / # 228121
A szerző REND-ŐR-KÖZ-I-GAZSÁG címen megjelent (a kereskedelemben politikai nyomásra több helyről kitiltott), sok meglepetéssel szolgáló műve után, itt a folytatás! A REND-ŐR-I-GAZ-EMBEREK egy újabb pofon mindazok számára, akik vak hűséggel ragaszkodnak a társadalmat átszövő téveszmékhez, médiából sugárzott hazugságokhoz.

törölt felh. 2008.10.14. 02:45:51 / # 228119
avatar
Két év megszorítás után ,újjabb 2év megszorítás vár ránk,gyurcsány legújjabb 12 pontja szerint.Szerinted neddudgi ez igy renbe van??Hogy ők elqrják,mi meg megszívjuk!?Hogy itt rövid időn belül újjabb tizezrek kerülnek utcára.Hogy be akarják fagyasztani ,az eddig is balkáni béreket és nyugdijakat.Szerinted nedu ez igy rendbe van??Csak ne kezdj el fideszezni mert nevetségessé válsz.

törölt felh. 2008.10.14. 01:59:50 / # 228118
avatar
Hát igen az agymosás...Minnél jobban el vannak bútítva az emberek,annál jobban hisznek a fletó féle szélhámosok"reklámjainak".Addig mondja a hazugságait, mig el nem hiszik az ostoba,múnika shown szocializálodottak.Nézz meg egy összeállítást az mszp szimpatizánsairól a választások estéjén.Jól kapaszkodj meg a székedben!Az eggyik azt mondja,hogy"ázé száváztám áz mszpére mert közel volt".Brutális az agyi kapacitásuk .
attus 2008.10.14. 01:35:50 / # 228117
avatar
Az a baj, hogy akik most nőnek fel azok is nézik! Nem csodálkozom rajta, hogy annyi hülye gyerek van az országban! Régen azt mondták, hogy egy ember fejlődését az otthon, és az iskola határozza meg. Most meg a média, az iskola és a család. Ráadásul az agyonhajszolt, rá nem érő szülők, és a szándékosan lezűlesztett, ellehetetlenített oktatás miatt, a média a legdominánsabb! Nézett valamelyikőtök mostanában vivát, vagy cool-t? Ezekhez képest a MusicTV kiscserkészképző volt anno! Vagy csak az idő szépíti meg az emlékeimet?:-) Vazze, még csak 32 éves vagyok, de már begyepesedett agyú, neokonzervatívnak érzem magam, ha ilyen műsorokat látok a dobozban!:D
törölt felh. 2008.10.14. 00:55:51 / # 228116
avatar
Gondolod véletlenül osztották ki igy a szórást? Főcél volt hogy az agymosás minden háztartásba eljuthasson. Nedu: dehogy vonnám meg Tőled. Sőt,csak ezt nézhetnétek:D
Bao 2008.10.13. 23:32:57 / # 228115
avatar
Azért az se elhanyagolható,hogy a megvezető1,tel aviv2 és a retek klub ingyen jön az égből,míg a hír tv,echo tv meg kábelen pénzért. Sok helyen nincs kábel az országban! Ott csak a hazugság jön! :(

törölt felh. 2008.10.13. 22:03:50 / # 228114
avatar
Nehogy azt hidd,hogy igy kiszurnék veled!Még elvonási tüneteid lennének,ha nem nézhetnéd a múnika showt,győzikét vagy a celeb vagyok cimü okos müsorokat.Azért ennyire rosszat nem akarhatok neked...Ellenben ezektől a gagyi csatornáktól megvonnám a földi müsorszorás jogát.Inkább, nagy bánatodra,és a hozzád hasonló "inkufájterek"bánatára, oda adnám valami sport csatornának vagy mondjuk a spektrum tv-nek.
Bao 2008.10.13. 18:58:58 / # 228113
avatar
Hello Rock! Amint megfigyelhetted Csogu minden alkalmat megragad,hogy ugrasson,ezt próbálom viszonozni több kevesebb sikerrel! Azért több kevesebb sikerrel mert Csogu a közelmúltban Tomajeren edződött,így nekem igencsak nehéz dolgom van! Remélem nem sértettem meg senkit! :)
Neduddgi 2008.10.13. 17:52:59 / # 228112
avatar
Tehát, ha te hatalomra kerülnél, azonnal betiltanád ezeket? Természetesen a Nemzet nevében, mint a nép ellenségeit? :-)
törölt felh. 2008.10.13. 17:29:15 / # 228111
avatar
De abban egyet értünk,hogy viktorék is valamit nagyon elqrtak.Hagyták a tv2 és az rtl nemzet és agysejt romboló ténykedését.A konzum idióták,és dekára megvett prolik agyának manipulálását.Ez történelmi hiba volt.
törölt felh. 2008.10.13. 17:22:34 / # 228110
avatar
Miért szerinted ebből a 4-es metró épitkezésből,ami 3szoros áron épül mint bárhol máshol, valaha lesz valami?Egyenlőre csak a milliárdokat nyeli el,és hol leáll az épitkezés,hol nem.És szerintem a pénzhiányra hivatkozva elöbb-utóbb betemetik a gödröket.Az általad szidott Orbán kormány ,meg csak 4évig volt az elmult 60évben hatalmon,ha nem zavar.Csodákra ők sem képesek ennyi idő alatt.De azért az elérték,hogy ha ők maradtak volna kormányon, ma euro a fizető eszközünk,és nem vagyunk a pénzügyi spekulánsok mekkája.De ennek a birka népnek ezek a vörös haramiák kellettek újra és újra.Akik már ki tudja hányadik megszoritásra,népnyuzásra készülnek megint!
Oldalszám: 1785